חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי

אחד הנושאים הדחופים ביותר בחורף הוא חימום הרצפה. כאשר דורכים על רצפה קרה ונעלי הבית או תנור הספירלה לא זמינים, ההרגשה היא של חוסר אונים: התעטפות בבדים, הקפדה על לבוש טריינינג ארוך בתוך המבנה שלכם, כל אלו לא צריכים להיות חלק מהשגרה שלכם גם כאשר המערכת החורפית קשה במיוחד. הרבה יותר הגיוני שתהיה לכם מערכת חשמלית שתדע להגן על הרצפה שלכם מקור. בואו להכיר פתרון חימום תת רצפתי חשמלי אשר יעשה סדר במבנה שלכם ויאפשר לכם ליהנות ממנו גם כשבחוץ קר במיוחד.

חימום רצפת המבנה – תנאי התנהלות בסיסי בחורף

אנשים שוכחים, אבל מה שנראה לנו מאד מובן מאליו באביב ובקיץ, ואפילו בסתיו הרוגע, בחורף נשמט לנו מבעד האצבעות. רצפה בעלת טמפרטורה נוחה שניתן לדרוך עליה היא לא תופעה מובנת מאליה בחורף. למעשה, כמעט כל יום גשום, רעוּם או סגרירי הוא יום בו הרצפה קופאת ודריכה עליה מרגישה כמעט כמו לגעת עם הידיים במדפי מקרר מחובר לחשמל. באביב הבא תמיד תוכלו ללחוץ על כפתור ה- OFF ולהשבית את המערכת עד למערכה החורפית הבאה. לכן, מאד מומלץ להסדיר פתרון חימום תת רצפתי חשמלי וליהנות מהמבנה שלכם גם כשבחוץ קר וסוער במיוחד.

חיבור המבנה למערכת חימום תת רצפתית

החיבור נעשה באמצעות מצע הרצפה, חול או סומסום, אצל כל דייר או יזם היסודות שונים. הצינורות יונחו על מצע הרצפה, כשכבלי החשמל שלהם ייוותרו מעל הבלטות לצורכי חיבור לתשתיות בקרה שעומדות להיות בשליטתכם. תשתיות אלו מורכבות משלטי רחוק, בקרים ובוררי מצבים, באמצעותם ניתן להגדיר את עוצמתו של החום שנדרשת להגנה על המבנה. ניתן לשנות פרמטר זה, ולהשתמש גם במדחף להפצת רוח חמה ולא רק חום כטמפרטורה גבוהה. פתרון חימום תת רצפתי חשמלי מאפשר לכל אדם להגדיר את חוויית החום שלו ולספק לעצמו את ההגנה המושלמת.

בטיחות והיצמדות לתקנים מעל לכל

למערכת – כל ההגנות בשביל למנוע מכם תקריות בטיחות. היא בעלת טמפרטורה מוגבלת כלפי מעלה על מנת למנוע מכם להגיע למצבים של כוויות מתחת לרגליים. היא מבוססת על הארקה למניעת התכה, קצר, נתק או שריפה של המערכת ושל המבנה כולו. כאשר פתרון חימום תת רצפתי חשמלי מגיע למצבים שעומדים להכניס אותו לסיטואציות שגויות מעין אלו הוא נכבה למשך פרק זמן קצרצר במהלכו הוא חוזר לטמפרטורות ולעומסים שניתן להשתמש בו במסגרתם. כל זה קורה באופן מידי וללא צורך להמתין דקות ארוכות להפעלת המערכת, ממש בדומה לאופן הפעולה של אל-פסק במחשב כאשר הוא סופג מכה.

מענה מקצועי מלא לכל לקוח

התקנת פתרון חימום תת רצפתי חשמלי מלווה בכל ההדרכות הנדרשות,. הלקוח שהתחדש במערכת מוזמן ליצור קשר עם צוותי התמיכה בכל עת וליהנות מטיפים לצריכת חשמל נבונה ונכונה מחד ומהמלצות לחימום איכותי ורב עוצמה מאידך. המענה יינתן טלפונית או ביצירת קשר דרך המרשתת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *