שמעון שבס – למי הוא בחר להצביע בבחירת 2021?

שמעון שבס

אולי זה יפתיע אתכם לקרוא זאת, אך בבחירת האחרונות, של שנת 2021, החליט שמעון שבס להצביע למפלגת ישראל ביתנו, וזאת על אף העבר העשיר והמפואר שלו במפלגת העבודה והקרבה שלו ליצחק רבין. הסיבה לכך נעוצה בפרגמטיות והבנה כי זוהי הדרך הנכונה להחליף את שלטון נתניהו.

כפי שהתברר בדיעבד, לאחר שהוקמה לה ממשלה בראשות בנט, זה אכן היה מהלך שתמך בגוש שהתנהג לשלטון נתניהו, ולבסוף גם הביא לסופו. שמעון שבס מפרט גם בספרו החדש על הניסיון שלו מהתקופה שבה ההסתה הייתה בשיאה במדינת ישראל, טרם רצח רבין.

ספרו החדש של שמעון שבס

רוצים להכיר לעומק את פועלו של שמעון שבס ולהבין טוב יותר את כל ההיכרות שהייתה לו עם הנפשות הפועלות במפלגת העבודה בשנים שטרם רצח רבין? אתם מוזמנים להזמין את ספרו החדש אונליין ולהתעמק בפרטים בזמנכם החופשי. זה יעמיק את ההבנה שלכם וההיכרות עם מה שהתרחש במדינה באותה תקופה.

כל אדם שרוצה לעשות שינוי אמתי במדינה שלנו יכול לעשות זאת אך ורק אם יהיה לו את הידע המתאים, ועל סמך זאת הוא יוכל להבין טוב יותר איך הוא צריך לפעול כדי לממש את היעדים שיציב לעצמו להשגת השינויים הרצויים במדינה.

תהיו חלק מהשינוי במדינה

רוצים לתרום את החלק הקטן שלכם למדינה? תתחילו בכך שתתעמקו בפוליטיקה ותתמכו באנשים שאתם חושבים שיוכלו לעשות שינוי חיובי. אם תשכילו לעשות את זה כמו שצריך זה יוכל להוביל בסופו של דבר לשינוי מוצלח בסופו של דבר, כך שאתם רק צריכים תמיד לחשוב צעד אחד קדימה ולא להסס לחשוב על דברים שתוכלו לעשות כדי להוביל לשינוי במדינה שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *