איך להיות אמן חושים

אמן חושים

קוסמים או מכשפים כמו באגדות או בסרטי הארי פוטר מהנים מאוד אך לא נוכל ללמד אתכם להיהפך לבעלי כוחות מסוג זה. לעומת זאת, אם אתה או את רוצים להיות אמני חושים, זה כבר משהו אחר. אפשר להסביר כיצד להיות אמן חושים ואת הדבר העיקר יתכן שיש לכם כבר עכשיו – רצון. אז אם רצון להיות אמן חושים יש לכם, אלה עוד כמה דברים שיעזרו להפוך לדבר האמיתי. 

סקרנות 

אמני חושים חייבים להיות אנשים סקרנים מטבעם. זו צריכה להיות סקרנות מסוג מאוד מיוחד – סקרנות לגבי הטבע האנושי, סקרנות לגבי האופן שבו אנשים חושבים ולמה הם חושבים כפי שהם חושבים. 

טביעת עין 

מלבד סקרנות, כדי להיות אמן חושים אתם צריכים לפתח טביעת עין. כלומר, אתם צריכים להסתכל סביבכם, בעיקר על ההתנהגות האנושית, כמו בלשים. אתם צריכים להתחיל לשים לב למה שאנשים אומרים, לאיך שהם מתנהגים, למה ששפת הגוף אומרת עליהם. 

קסמים 

אמנות חושים איננה קסם של זריזות ידיים, אבל קבלו עובדה מדהימה. כמעט כל אמן חושים באשר הוא החל את דרכו להיות למנטליסט, על ידי לימוד זריזות ידיים וקסמים. לא מעט אמני חושים משלבים במופעים שלהם קסמים או להטוטים, אולם לרוב זו לא המנה העיקרית. 

להבין את המוח 

עם כל האהבה לקסמים ולהטוטים, סביר להניח שאתם מרגישים כבר עכשיו כי הקסם האמיתי מתרחש במוח שלנו. המוח שלנו יכול להיות אמן האשליות הגדול ביותר. הוא יכול "לשקר" לנו ולהראות לנו דברים שבעצם, לא קיימים. כאשר תחדדו את הסקרנות שלכם, כאשר תחדדו את היכולת לראות ולהשיג טביעת עין, כאשר תלמדו עוד קסם ועוד קסם ולא תפסיקו לרגע לרצות להבין את המוח ואיך הוא עובד, אתם בדרך הנכונה, להיות אמני חושים.

אולי יעניין אתכם גם: אמן חושים לחתונה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *