7 רעיונות למתנה להורים

elegant-red-ribbon-bow-isolated-white_1284-46797

אנחנו אפילו מתקשים לתאר במילים עד כמה אנו אוהבים את ההורים שלנו. אם יש להם יום נישואין למשל, מה כדאי לקנות להם? כאן נכתוב על 7 רעיונות למתנה להורים.

1.עץ משפחה מרהיב – עץ משפחה אילן יוחסין, בעל מראה יוקרתי. הוא מעוצב בסגנון ייחודי ויכול להכיל מספר רב של בני משפחה. מודפס על בד קנבס בגודל של מטר על מטר, כך שהוא בעל נוכחות רבה. 

2. לוח תאריכים משפחתי – זהו לוח מיוחד בו מצוינים התאריכים החשובים להורים, למשל: יום הולדת או יום נישואין. לוח העשוי מעץ איכותי, בגודל של שלושים ותשע על 10.5 ס"מ.

3.הדפסה על ספל – להורים האהובים כדאי לקנות שני ספלים מודפסים, למשל עם תמונה של כל אחד מהם או מלל מודפס, המתאר עד כמה הם חשובים לנו. 

הדפסה על שעון – שעון הוא גם מוצר פרקטי, קיימת אפשרות לבחור מבין כמה עיצובים, הוא תורם רבות לאווירה בחדר השינה של ההורים, וגם עליו אפשר להדפיס הקדשה. 

4.שלט כניסה לבית – מתנה מדליקה ומקורית, ניתן לבחור מבין כמה דגמים, כל שיש לעשות הוא להדפיס על השלט את שמם הפרטי ושם משפחה. שלט המיועד לתליה בכניסה לבית.

5.מחזיק מפתחות מעץ – זהו מחזיק מפתחות מעץ, הוא מודפס בגימור מבריק, בעובי של שלושה מ"מ. ניתן לרכוש לכל הורה בנפרד, ולהדפיס הקדשה אישית או להדפיס תמונה של הילדים או ההורה.

6. קופסת גפרורים אישית – זוהי קופסת גפרורים קשיחה, בעלת מראה יוקרתי, והיא מודפסת על גבי אלומיניום. קופסא איכותית עם הקדשה אישית, לכל אחד מההורים.7. הדפסה על משטח עכבר – מתנה מקורית ומעוצבת, ובנוסף כמובן גם פרקטית. כשההורים יושבים מול מסך המחשב, הם ייהנו מהקשה אישית או משותפת. מידע נוסף באתר https://matana.click/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *