מי צריך ייעוץ אישי?

ייעוץ אישי

מרגישים חוסר סיפוק בעבודה? לא מצליחים למצוא את האחד/ת לבסס איתם מערכת יחסים זוגית? לא יודעים כיצד לפתח את הקריירה שלכם בצורה טובה ומכניסה? או שאולי אתם חשים בכל יום עצב ודכדוך לא מוסבר שמשפיעים על חיי החברה והיומיום שלכם? אם מצאתם עצמכם מזדהים עם אחת מתוך כמה אפשרויות אלו, הדרך בה תוכלו לשפר ולמטב את מהלך החיים שלכם היא באמצעות ליווי והדרכה אישית של מטפל מוסמך.

מטפלים מקצועיים בתחום מעניקים ייעוץ/ טיפול אישי לכל אדם הזקוק להכוונה אובייקטיבית ומקצועית, כך שהם יוכלו לצלוח את האתגרים והמשברים בחייהם באופן עצמאי לאחר למידת ויישום כלים וטכניקות ממפגשי הטיפול. כדי להבין לעומק את היתרונות והמטרה של ייעוץ אישי לקבלת החלטה האם ייעוץ כזה יתאים גם לכם, ריכזנו כמה תשובות לשאלות מהותיות בנושא זה.

מהו ייעוץ אישי?

ייעוץ אישי נחשב לסוג של ייעוץ לחיים, כיוון שמטרתו היא לסייע לכל אדם להתמודד עם קשיים וקונפליקטים המשפיעים על חייו אם מבחינת מערכת יחסים, קריירה, ביטחון ודימוי עצמי, תחושות לחץ וחרדה וכו'. תהליך הייעוץ יסייע לשפר את איכות החיים באופן ניכר, זאת על ידי קבלת כלים פרקטיים שניתן ליישם במהלך היומיום.

למי מתאים לקבל ייעוץ אישי?

מטפלים אישיים בתחום אינם עוסקים במתן פתרונות קסם לבעיות וקשיים בחיים, אלא מעניקים ייעוץ אובייקטיבי ומתווים את הדרך הנכונה לצאת מהמשברים ולהרגיש שמחים ומסופקים יותר (ראו באתר https://www.kshareem.co.il), גם כאשר נתקלים בשלל אתגרים ומורכבויות לאורך הזמן. לכן רק אנשים שיאמינו בעצמם כי הם מסוגלים לבצע את השינוי בחייהם, בליווי של ייעוץ אישי ומקצועי, יהיו קהל היעד המתאים לקבל ייעוץ מותאם אישית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *