העוצמה של התת מודע

העוצמה של התת מודע מפי אורן זריף

רוב האנשים עוברים גם תקופות לא טובות בחיים ויכולות להיות לכך סיבות מגוונות. זה יכול להיות מצב בריאותי לא טוב, מחלה או אולי משבר רגשי שלא נותן לנו מנוח. מה שמשותף לכל המקרים הללו ולעוד רבים אחרים זה הרצון שלנו לצאת מהם, לקום ולנצח את הסיטואציה. עם זאת, איך באמת ניתן יהיה לעשות זאת? האם תרופות כימיות, ניתוחים וביקורים אצל רופאים שונים הם הדרך הכי טובה שיש? התשובה היא חד משמעית לא. יש לנו עוד כלי שנוכל לעשות בו שימוש והוא: תת המודע שלנו, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם?

כיצד תת המודע יוכל לעזור?

כשמדברים על תת המודע מדברים על המוח העמוק יותר של כולנו ורבות כבר נכתב ודובר עליו. למרות שנדמה כאילו אין לנו שליטה על תת המודע, אין לנו גישה אליו והוא קובע בעצמו את הדברים, האמת היא שזה לא כך בכלל. מחקרים רבים נעשו בעניין ותיאוריות מגוונות נכתבות והמשותף לכולם זו המסקנה שיש לתת המודע כוח רב. לכן, אם נדע איך לגשת אליו, איך לתפעל אותו ואיך לתעל אותו למטרות שלנו, משמעות הדברים היא שנוכל לשלוט על הרבה יותר דברים בחיים שלנו. זה נשמע לכם כמו סינית ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד ויש מי שיוכל לעזור לכם.

לפנות אל אדם מומחה

אם גם אתם רוצים להתמודד היום עם:

  • מחלה פיזית
  • מחלה נפשית
  • דכדוך זמני

או הרצון לשנות משהו אחר בחיים שלנו, תת המודע הוא הכלי הכי חשוב שעומד לרשותכם. על מנת שתוכלו לדעת איך להשתמש בו ואיך להפיק ממנו את הטוב ביותר, אנחנו מציעים לפנות אל איש מקצוע מוביל ומוצלח ביותר בתחום הזה. אורן זריף עזר לאנשים רבים אפילו כאשר הסיטואציה נראתה כבר בלתי אפשרית, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? לתת המודע שלנו יש כוח אדיר ושווה להשקיע וללמוד כיצד נוכל לנצל אותו לטובתנו כדי לשפר את איכות החיים שלנו במובנים רבים.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *