איך מונעים ריחות ביוב?

ריח של ביוב עלול להיות אחד מהריחות החריפים והרעים ביותר שעלולים להתגלות באזור המגורים, העסק, המשרד או העבודה. ריח ביוב מעלה את כל מה שאנו מדחיקים בחיי היום יום, תוך שהוא עלול להפריע מאד לאיכות החיים.

אז אם יש ריח של ביוב בסביבה שלכם –  חשוב שתדעו כי ישנן כמה דרכים שבהן ניתן לפעול על מנת להפטר מהריחות.

פנייה לעייריה – אם אתם גרים בבית משותף, או שברחוב לכם ישנו ריח של ביוב: חשוב כי תפנו לעירייה על מנת להסדיר את הנושא. העירייה תשלח נציגים שלה על מנת לבדוק את מקור הריח ולבצע שאיבת ביוב וניקוז של הביוב,  תוך נקיטה בפעולות שונות שיפיגו את הריחות הרעים באזור.

שכירת איש מקצוע – אם הביוב שלכם מפיץ ריח  רע, או אפילו אם מדובר בריחות שבוקעים  מתוך הבית, חשוב לנסות לאתר את מקור הריח באמצעות איש מקצוע. אנשי המקצוע יוכלו לאפשר לכם תיקון מקצועי של הדוודים והביובים שלכם ולמנוע סתימות וריחות רעים בהמשך.

שוחת פלסטיק – אחד האמצעים שמסייעים להימנע מריחות ביוב הן שוחות פלסטיק. שוחות פלסטיק נועדו לנקז את הביוב למקומו הייעודי ללא תקלות ובצורה יעילה. שימו לב כי בבניית הבית שלכם או בתיקון הצנרת שלכם, נעשית התקנה של שוחות פלסטיק.

שמירה על ניקיון – כדי למנוע ריחות של ביוב יש לשמור על הניקיון. רצוי לנקות חדרי אמבטיה ושירותים על בסיס קבוע, תוך שאתם דואגים לכך שאתם לא סותמים את הכיורים עם אלמנטים שעלולים לסתום את הביוב כמו מגבונים לחים, ניירות טואלט, שערות וזבלים. בנוסף יש לשים לב כי אין ניקוזים של מים באזור שלא אמורים להיות בו, ובכך תוכלו למנוע ריחות רעים.

תשומת לב לפרטים – שימו לב לפרטים הקטנים. אם המים אינם יורדים במהרה בניקוז המקלחת, אם יש הצטברות של מים באסלה ואם המים לא יורדים בקלות, ייתכן ויש סתימה במערכות האינסטלציה שלהם ויש לטפל בהן באמצעות אינסטלאטור.

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סודוקו למתקדמים
אתם מוצאים את עצמכם כל יום שישי מול ערימה של עיתונים עם לוחות Sudoku ואתם מרגישים שזה כבר קטן עליכם ואתם...
קרא עוד »
יונ 15, 2016
לימודי שמאות במכללת אפיק
לימודי שמאות במכללת אפיק נחשבים ללא שום ספק ללימודים הפופולאריים ביותר במכללה. מדובר על אחד התחומים...
קרא עוד »
ינו 03, 2021
עדן חותמות – הכתובת שלכם להזמנת חותמות אונליין
אם עד עכשיו נהגתם להזמין חותמות רק בחנויות פיזיות, בפעם הבאה שתבחרו לבצע הזמנה, יהיה כדאי לכם לשקול...
קרא עוד »
דצמ 03, 2020