פלא בגן – גן ילדים בהרצליה

ילדים שמחים

בחירת גן ילדים היא איננה עניין של מה בכך. בכל בוקר מחדש, אנו לוקחים את הילד או הילדה שלנו למקום שאמור לשדר לנו ביטחון, מקום מחנך מקום שהשאיפה שלנו היא שהילד או הילדה שלנו יקומו בכל בוקר וישמחו ללכת אל הגן שלהם.

אז מדוע פלא בגן גן ילדים בהרצליה, הוא מקום שאליו הילדים רוצים לבוא בכל בוקר?

  • בגלל ההקשבה– כולנו מחפשים שיקשיבו לנו, שיבינו אותנו וילדים אפילו פי כמה וכמה. ילדים מחפשים אוזן קשבת, הם רוצים שיתווכו להם סיטואציות, ויותר מהכל הם רוצים שיבינו אותם ויסבירו להם – מה נכון, מה לא נכון, איך לעשות דברים ויחד עם זאת ישמעו אותם ויתנו להם את המקום שלהם לבוא לידי ביטוי בדרך שלהם. כל אנשי הצוות בפלא בגן – גן ילדים בהרצליה פועלים בסבלנות ומתוך מקום של כבוד לכל ילד וילדה הנמצאים בגן.
  • בגלל הביטחון – ילדים רוצים לחוש בטוחים. הם צריכים לדעת שברגע ״שמאיימים עליהם״ (חוטפים להם משחק לדוגמא) יש מי שיסביר ויכוון. בכל גן יש ילדים עם יותר ביטחון עצמי ויש ילדים שקצת יותר חוששים להיפתח והתפקיד שלנו בפלא בגן הוא להעניק לכל אחד ואחת את המקום שלו/ה, בדרך שבה הוא או היא מביעים את עצמם. עידוד, התלהבות מהדברים הקטנים של ילדים, פרגון הם חלק מהערכים המוטמעים באווירה של פלא בגן.
  • בגלל שכייף – הצוות של פלא בגן עובד בהתאם לתכנית מסודרת של משרד החינוך. יחד עם הכלים החשובים, הצוות מקפיד לספק לילדים את הזמן החופשי שלהם לשחק אחד עם השני, להתנסות בקשת רחבה של פעולות ולקחת חלק בחוגים מכל מיני תחומים שיעשירו ויתרמו להתפתחות האישית והקבוצתית של הילדים.

כל ילד וילדה הם עולם ומלואו. לכל ילד וילדה יש את הצרכים שלהם. לכל ילד וילדה יש את ההרגלים ואת הרצונות שהם באו איתם מהבית ואנחנו בפלא בגן, כאן בשביל להבין את כולם ולאפשר להם את המרחב הדרוש להם. פלא בגן מעניק לילדים את הסביבה המתאימה ביותר להתפתחות עם הרבה תשומת לב, אכפתיות, הקשבה ואמונה עצמית.

פלא בגן הוא מקום שמאופיין בהרבה חום ואהבה, חיבוקים ונשיקות. גן שיש בו מקום לשחק, גם שמספרים בו סיפורים, גן שבו הילדים מרגישים בטוחים ומוקסמים בכל יום מחדש. פלא בגן הוא גן שבו הצוות שם דגש על כל הפרטים ולו הקטנים ביותר תוך מחשבה מעמיקה ותכנון לטווח הארוך. את כל זה ועוד… ההורים כבר יספרו לכם.

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דוד שמש – איך זה עובד
דוד שמש הוא מכשיר הממיר את אור השמש למים חמים. הוא אינו דורש מקור חשמל וניתן להשתמש בו כמעט בכל מקום....
קרא עוד »
יול 12, 2022
פיג'מות לגברים
שינה טובה בלילה היא דבר שהוא מאוד חשוב. לשינה יש תפקיד משמעותי ביותר בכל מה שקשור למנוחת הגוף לאחר יום...
קרא עוד »
אוג 25, 2022
ייעוץ זוגי בראשון לציון – תקבלו עזרה כשיש משבר בזוגיות
לעתים יכולים לצוץ להם משברים לא פשוטים בכלל בזוגיות. אם אתם נאלצים להתמודד עם אחד כזה בשלב הזה, אז...
קרא עוד »
ספט 09, 2021