מה עושים במקרה של נזילה?

נזילה

נזילות הן מפגע שקורה בכל  בית, מבנה ציבורי, מוסד חינוכי, עסק ועוד, כאשר נזילה היא מפגע שיכול להוציא את הכלים הסניטריים בכל עסק מכלל שימוש.

עם זאת כיום ניתן להתמודד עם נזילות בקללות וזאת בעיקר בשל היכולת לאתר נזילות עם מינימום הרס למבנה.

אבל כיצד מאתרים נזילות בצורה יעילה? ומי יכול לאתר נזילות לתן אותן בו במקום? כל המידע החיוני בהמשך.

איתור נזילות – ללא הרס למבנה

רבים מאיתנו עדיין זוכרים כי בעבר על מנת לאתר נזילות היה צורך באיתור צינורות המים, ופירוק הקירות שבהם נמצאת מערכת המים על מנת לאתר נזילות, נזילות מכלים סניטריים כמו למשל נזילה מהכיור, או מהשירותים אשר קל יותר לאתר, וזאת משום שהנזילות בדרך כלל אינן קשורות למערכת המים הנמצאת בקירות אלא לכלים הסניטריים עצמם.

בכל הנוגע לאיתור נזילות בקירות, חשוב לדעת כי כיום ניתן לבדוק נזילות מים בקלות עם תרמטיק וזאת על ידי פנייה לחברה שפועלת בשיטות חדישות וטכנולוגיות מתקדמות אשר אינן דורשות פירוק הקירות והריסתם.

אז מהן השיטות המתקדמות לגילוי נזילות?

  • שימוש בקרני אינפרא – אחת השיטות המתקדמות שאינן מסבות נזק לקירות היא שיטת איתור באמצעות קרני אינפרא אדומות. שיטה זאת מאפשרת לאתר את הנזילות בצורה טובה, כאשר באמצעות מצלמה ייחודית יכולים בעלי המקצוע להבין היכן ישנה נזילה. בשיטה זאת ניתן לגלות את מקור הנזילה גם על ידי שינוי צבעים של הקירות באמצעות קרני הלייזר. בשיטה זאת יכול איש המקצוע לאתר את הנזילה לפי הצבע שמתגלה על מסך המצלמה שמתאר חום, קור או רטיבות.
  • שימוש בפרוטימטר – שיטה נוספת לגילוי נזילות האי באמצעות פרוטימטר. שיטה זאת לגילוי נזילות מאפשרת איתור הנזילה על ידי גלי רדיו. גלי הרדיו בודקים את אחוזי הלחויות באזורים שבהן קיימות הנזילות ומתריעים על נזילה. בכך איש המקצוע יכול להבין מהיכן מגיעה הנזילה ללא צורך בפירוק או בחפירה בקירות.
  • מערכת גילוי אקוסטית – שיטה נוספת לאיתור וגילוי נזילות היא שיטה של מערכת גילוי אקוסטית. באמצעות שיאה זאת ניתן לאתר את הנזילות תוך האזנה לקיר, ובכך הבנה מהיכן בוקעים ומהיכן מחלחלים המים לקירות. גם בשיטה זאת ניתן לאתר באמצעות סטטוסקופ את מקור הנזילה ולתקן את הנשילה ללא הסבת נזק לקירות.

אז מי יכול לתקן עבורכם את הנזילה ממש במקום?

אם אתם זקקים לתיקון נזילות מהיר ויעיל, חשוב לפנות לאנשי המקצוע המומחים בתיקון ואיתור נזילות. אנשי המקצוע לאחר שאיתרו את מקור הנזילה ישתמשו בשלל חומרי בידוד ואיטום מתאימים על מנת לתקן את הנזילה. בנוסף אותם אנשי מקצוע יקנו לכם את העצות החשובות למניעת נזילות ולחות כמו אוורור חדרי האמבטיה והשירותים, ניקוי המבנה לעיתים תכופות, שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים, הגדלת ההתנגדות התרמית של המבנה, שימוש בתנורים מתאימים שאינם גרומים לעובש ולחות בחודשי החורף ועוד.

בכך תוכלו לחיות חיים בריאים, נקיים, וכאלה שנעשים במבנה שאין בו נזילות.

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכנה למבחן אמיר – כיצד בוחרים מכון הכנה ברמה גבוהה?
צעירים רבים אשר מבקשים להירשם לאוניברסיטה לפקולטות מסוימות ובכלל, ניגשים למבחן אמיר. הרעיון של מבחן...
קרא עוד »
מאי 29, 2017
יתרונות של קורסים דיגיטליים
בשנים האחרונות בכל הנוגע להשכלה גבוהה וקבתל הכשרה מקצועית  - רבים האנשים אחר בוחרים דווקא בקורסים...
קרא עוד »
יונ 15, 2018
למה אתם צריכים לפחות גוף תאורה אחד מברזל בבית?
גופי תאורה הם אלמנט עיצובי שיש לו נוכחות רבה בבית. נכון, לרוב הוא תלוי על התקרה או על החלק העליון של...
קרא עוד »
אוק 29, 2019