מהם עגילים היפו אלרגניים

עגילים היפו אלרגניים

שוק התכשיטים כיום הינו מגוון ורחב במיוחד. ניתן למצוא בכל מרכז קניות, קניון ואפילו דוכנים מוכרים שונים המציעים מגוון תכשיטים בעיצובים שונים ומיוחדים. יש כאלו המעצבים תכשיטים באופן עצמאי בביתם כחלק מתחביב או מקצוע, ויש כאלו העוסקים בתחום עיצוב התכשיטים באופן מקצועי כבר שנים רבות.

למרות שלכל תכשיט יש את ייחוד והיופי שלו, לא כולם יכולים לענוד את כל התכשיטים המוצעים למכירה בגלל שהם רגישים לחומרים מהם הם עשויים. מכיוון ששוק התכשיטים כל כך נרחב כיום, חשוב להבין את ההבדל בין תכשיטים איכותיים לתכשיטים אחרים העשויים מאלמנטים ומתכות שונות שאינן איכותיות. אנשים בעלי רגישות למתכות, עלולים לסבול מתופעות לוואי לא נעימות בגלל ענידת תכשיטים ממתכות לא איכותיות, כמו גירודים בעור, פריחה מטרידה ואדמומיות באזור התכשיט.

עגילים לאוזניים רגישות

אחד מהאיברים בגוף המושפע במיוחד מענידת תכשיטים שאינם עשויים מחומרים איכותיים, הוא האוזן. כאשר אנשים רגישים עונדים עגילים באוזניים העשויים ממתכות לא מקוריות, האוזן עלולה להיות מגורה מאוד ולהצריך אותם לפנות לקבלת טיפול רפואי לצורך החלמת הגירוי.

משום כך, קיימים עגילים היפו אלרגניים המיועדים במיוחד לבעלי אוזניים רגישות. עגילים אלו עשויים ממתכות איכותיות וטהורות כמו פלטינה, טיטניום, כסף, זהב ועוד. מכיוון שאלו מתכות טהורות שאינן מעורבבות עם מתכות אחרות, הן אינן יוצרות רגישות וכך גירוי לאנשים בעלי עור רגיש במיוחד.

ניקוב חורים באוזניים באופן עצמאי

כמעט כולם אוהבים להתקשט עם עגילים לאוזניים, גם גברים וגם נשים ויש גם עגילים באוזן לתינוקות . העגילים הפכו להיות סמל ליופי ואופנה, ולכן הם בין התכשיטים הנמכרים והאהובים ביותר בקרב צרכנים רבים. בעבר כדי לענוד עגילים היה צורך להגיע למכון מקצועי המבצע ניקוב אוזניים בעזרת אקדח מיוחד, שלרוב היה כרוך בכאב ואי נוחות בגלל מבנה ועוצמת המכשיר שמבצע את הניקוב.

כיום ניתן למצוא ערכות ניקוב לאוזניים שניתן לעשות באופן עצמאי בבית, וללא כאב וחוסר נוחות. נוסף על כך, מדובר על עגילי ניקוב המבצעים את הפעולה באופן מהיר, פשוט וגם סטרילי כך שלא קיים חשש להתפתחות זיהום בגלל תהליך ניקוב האוזן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *