שטיחים

שטיחים

שטיחים הם אחד מסוגי האקססוריז הנדרשים כמעט בכל בית. יש להם כמה תפקידים, הם מוסיפים יופי רב בכל מקום שבו הם ממוקמים, יוצרים ביתיות, אווירה נעימה וחמימה.

שטיחים יפהפיים לכל בית

רוב הישראלים מעוניינים להניח שטיח בסלון וגם בחדרים השונים, לצורך כך הם מחפשים התאמה מקסימלית מבחינת נראות, גוונים וסוגי השטיחים אשר הם הנכונים ביותר לכל מרחב בבית.

קיימים היום סוגים רבים של שטיחים איכותיים בטיב מעולה ראו בלינק https://www.jerusalemcarpets.co.il/about, כמו שטיחים גיאומטריים, מודרניים, שאגי קלאסיים ועוד, בשפע של גדלים, חלקם מרובעים ואחרים עגולים.

הכניסה לבית חדש מלווה בדרך כלל בקבלת הנחיות וייעוץ ממעצב פנים, אשר מתאים את נראותו של כל הבית לאופיים ולאהבותיהם של בני הבית. בהתאם לכך מתקבלת החלטה על הקו העיצובי וכל הריהוט, גווני הקירות והאקססוריז מתאימים זה לזה ויוצרים שילוב יפהפה.

התאמת שטיחים למרחב הבית 

מי שאוהב ללכת בעיקר על שטיחים ופחות על הרצפה או על הפרקט, רוכש באתר שטיחי ירושלים שטיחים אשר מכסים שטחים נרחבים בכל הבית, לדוגמה בסלון שטיח הממוקם מתחת לכל הרהיטים ומאפשר גם שטח ישיבה על השטיח, שטיח מתחת לשולחן והכיסאות של פינת האוכל תוך התאמה לצבעי הריהוט והריפוד. 

שטיחים ייעודיים לחדרי הילדים, צבעוניים וחינניים עבור הילדים הקטנים וסולידיים יותר בגוונים אחידים עבור הילדים הבוגרים יותר ובהתאמה לריהוט בחדרם.

שטיח בחדר השינה אשר נמצא מתחת לכל המיטה הזוגית או לחילופין רק בשלוש הצלעות של המיטה, למעבר נוח מהמיטה לרצפה בעת הקימה ממנה. 

בבתים אשר קיימים בהם גם פרוזדורים ארוכים, נהוג להניח שטיח ארוך וצר אשר מותאם לרוחבו של המסדרון, מתחילתו ועד סופו. מכיוון שהולכים על שטיח זה מחדר לחדר ולחדרי האמבטיה, הוא מוסיף חמימות רבה בשטח זה.

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרים לבית: חיוניים לשדרוג כל חלל
כל בעל בית מכיר את הרהיטים הבסיסיים שהופכים את הבית לפונקציונלי. עם זאת, המגע הניואנסי של אביזרי הבית...
קרא עוד »
אוג 24, 2023
5 שמלות לילדות שאי אפשר להתעלם מהן
רכישת שמלות לילדות תמיד נחשבה למשימה מורכבת, במיוחד לנשים פאשניסטיות שאוהבות להלביש את בנותיהן...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
איך בוחרים ספק שרתים ווירטואליים?
זה לא באמת משנה מה אתם צריכים לאחסן ואם מדובר במידע של האתר העסקי שלכם דרכו אתם משווקים את המוצרים...
קרא עוד »
נוב 17, 2020