שלט מחזיר אור יציאה

שלט מחזיר אור יציאה

כל עסק חייב לפעול בהתאם לנהלי הבטיחות השונים במתחם שבו מצוי העסק שלו. על מנת לקבל רישיון לעסק, על העסק להכיל שילוט שמטרתו היא להזהיר מפני סכנות בעסק וכן, שילוט הרלוונטי לצורך התמצאות במקום בשעת חירום. כך לדוגמא: אחד השלטים הרלוונטיים מאוד עבור כל עסק הוא שלט אשר מורה היכן היציאה, ראו דוגמא באתר https://www.yolles.co.il. השלט חייב להיות בגודל האידאלי, ברור ובולט, על מנת שכל אדם שישהה במקום ידע מהי היציאה ממנו במקרה חירום כלשהו. 

מדוע חשוב לסמן את היציאה בעסק על ידי שילוט מתאים?

כאמור, על פי תקנות פיקוד העורף ומערך הכבאות וההצלה, בכל עסק חייב להיות שלט אשר מורה על היציאה מהעסק. אם אתם תוהים מדוע הדבר כל כך חשוב, הרי שכאשר ישנו מצב חירום כלשהו כגון: שריפה, מצב בטחוני הדורש כניסה למקלטים, רעידת אדמה ועוד, כלל הלקוחות שנמצאים בתוך בית העסק חייבים לדעת היכן היציאה, לזהות אותה בצורה מהירה מאוד ולחתור ליציאה מבית העסק כמה שיותר מהר. על כן, השילוט המורה על יציאה מבית העסק חייב להיות איכותי מאוד, בולט מאוד ועמיד מאוד.

שלט מחזיר אור יציאה

כאשר מדובר על השילוט הטוב ביותר המורה על יציאה לעסקים, אין ספק כי שלט מחזיר אור יציאה יעשה עבורכם את העבודה. באמצעות שלט מחזיר אור ניתן לראות את היציאה בצורה ברורה גם כאשר ישנה הפסקת חשמל, שכן, השלט מאיר ומורה לכל אדם שמצוי במקום לאן עליו להגיע בכדי לצאת מהמקום. כמובן שמעבר לעובדה שחשוב שהשלט יהיה מחזיר אור, אין ספק שחשוב שהשלט יכיל את הכיתוב יציאה בצורה ברורה ובגודל הרלוונטי וכן, שהשלט עצמו יהיה עשוי מהחומר הטוב ביותר, על מנת שהוא ישמר היטב לאורך כל זמן השימוש בו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *