מחפשים יועץ לאדריכלים ומעצבים?

יועץ לאדריכלים ומעצבים

אתם עושים את הדבר הנכון. הצלחה בתחום העסקי אמנם תלויה בקשר ישיר ליכולות המקצועיות בתחום העיסוק שלכם. ובמקרה המדובר – בכישורים וביכולות שלכם בעבודת האדריכלות והעיצוב. אבל זה לא מספיק. יש לא מעט אנשי מקצוע ברמה גבוהה מאוד אבל הם מצליחים להביא לעולם את הבשורה שלהם. הם לא יודעים איך להציג את עצמם ואת השירותים שלהם, ולכן לא מצליחים להגיע לנקודת השקה עם הלקוחות האפשריים שלהם.

יועץ מומחה לניהול עסקים בתחומי העיצוב

על כן קיימת אופציה של ייעוץ עסקי Nihul4U. למה הכוונה? כיוון שלא כל בעל עסק בתחומו הוא גם מבין בתחומי הניהול העסקי, כדאי להיעזר בגורם מתאים. כזה שיכול ללוות את העסק בתהליכי ההקמה והמינוף שלו. עזרה כזו מלמדת את בעל העסק איך לייצב את העסק, כיצד לבנות קהל לקוחות ואיך לשפר את התדמית של העסק בעיני המתעניינים. מדובר על תהליך ממושך שצועדים אותו צעד אחר צעד בליווי יועץ מקצועי. כך ניתן לבסס את המעמד של העסק מול המתחרים, ולהשיג תדמית חיובית וטובה בקרב הלקוחות.

המוצר, השירות והמחיר

כל בעל עסק צריך לפתור שאלות שונות, ולהגדיר נכון את המענה שהוא מספק ללקוחות. רק אחרי שהוא הצליח לסיים את השלבים הללו בהצלחה, הוא יכול להתקדם הלאה ולהצליח למכור את השירותים שלו ללקוחות. ואכן, יחד עם היועץ העסקי יכול האדריכל או המעצב לגבש את השירות שהוא מציע, לבדוק אילו מוצרים או חבילות הוא מוכר ללקוחות. בהתאם לכך הוא מנהל את הפעילות של העסק ויוצא להציע את ההצעה שלו ללקוחות. יועץ לאדריכלים ומעצבים הוא הדבר הנכון לעסקים בשלבים שונים. זו הוצאה משמעותית, אבל היא עתידה למנף את הפעילות העסקית ולהחזיר את עצמה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *