דגשים חשובים לגבי פינות אוכל מעוצבות

דגשים חשובים לגבי פינות אוכל מעוצבות

כשקונים פינת אוכל מעוצבת חדשה יש להביא בחשבון כמה נושאים חשובים כדי לקבל את ההחלטה שהיא הנכונה ביותר עבור הבית הספציפי, בכמה אספקטים.

שיקולים לרכישת פינת אוכל מעוצבת

הנושא הראשון הוא הפרקטיות של פינת האוכל, אם מדובר בשולחן שיושבים לידו בכל יום ולעיתים עם ילדים בכמה ארוחות בכל יום, הוא אמור להיות מחומר שהוא נוח במיוחד לניקיון . אם מדובר בשולחן שישמש בעיקר לאירוח בסופי השבוע ובחגים, אפשר לרכוש דרך הלינק https://www.beteli.co.il/product-category/dining-tables-chairs/dining-tables/ שולחן איכותי ובטיב מעולה.

גודלו של השולחן אמור להיות עבור כל בני הבית הקבועים ואם הרגלי האירוח של המשפחה הם תדירים, שיהיה די מקום לפתוח את השולחן, מקום נוח ולא צפוף עבור כולם. 

אחד היתרונות הגדולים של שולחן פינת אוכל הוא האפשרות שאפשר להרחיב את גודלו כשמגיעים אורחים. חשוב שהדבר יתבצע בקלות ולכן עדיף שהלוחות לא יהיו כבדים מדי ושבסיס השולחן יהיה יציב ויחזיק גם את השולחן כשהוא פתוח לכל אורכו.

אפשר לרכוש שולחנות מדהימים בצורות של ריבוע, מלבן, עיגול, או אליפסה וזאת בהתאם לגודלו של השטח שמיועד עבור השולחן. יש להביא בחשבון גם את המקום שתופסים הכיסאות כדי שיהיה די מקום למעבר ולישיבה נוחה.

אקססוריז בפינת האוכל 

פינת האוכל המעוצבת מוסיפה רבות לנראותו של הבית, אך עם זאת נוסף על הוספת כסאות לפינות אוכל יש להוסיף סביבו אקססוריז כדי שיבלוט בשטח. תמונות יפות, גופי תאורה שממוקמים מעליו או יורדים כלפי מטה, טפט עם הדפסים צבעוניים על אחד הקירות ועוד. 

המראה של השולחן היפהפה והמעוצב, עם הכיסאות סביבו  הוא לב ליבו של הבית ובבחירת השולחן המתאים ביותר לכל בית, בהתאם לגודלו של החלל ולהרגלי האירוח, יוצרים תוצאה שהיא לא פחות ממושלמת!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *