אמירים – יבוא רשמי למוצרי אפל

אמירים

כשאנחנו רוכשים מוצר בינלאומי מסוים, אחד הדברים שחשוב לשים לב אליהם הוא, האם מדובר במוצר ביבוא רשמי או יבוא מקביל. על פניו, לא אמור להיות הבדל משמעותי, אך כשנכנסים לעובי הקורה מגלים עד כמה זה יכול להיות בעל חשיבות. 

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא את חברת אמירים שמתמחה ביבוא רשמי של מוצרי אפל, לעומת זאת ישנן חברות שמייבאות את מוצרי אפל ביבוא מקביל. מדובר על אותם מוצרים לכל דבר, כמו כן, מדובר על יבוא חוקי לגמרי, ובכל זאת, עדיף לנו לרכוש את המוצרים דרך יבוא רשמי, במקרה שלנו, חברת אמירים. 

בשביל להבין מדוע מוטב לרכוש מוצרים דרך יבוא רשמי, צריך להבין מה זה ולעומת זאת, מה זה יבוא מקביל. 

ההבדל בין יבוא מקביל ליבוא רשמי

יבוא מקביל, הוא יבוא חוקי לגמרי שנעשה על ידי יבואן אך הוא לא הנציג של החברה בארץ. זאת אומרת, אם יש לנו בעיה עם המוצר, החברה לא תוכל לעזור לנו ולא תשרת אותנו. אנחנו גם לא מקבלים אחריות של היבואן. 

לעומת זאת, יבואן רשמי, הוא מי שעובד באופן ישיר עם החברה, מקבל אישור והסמכה ממנה, מספק ללקוחות אחריות מטעם החברה, אם יש צורך הוא מחליף רכיבים מקולקלים ברכיבים מקוריים ובאופן כללי, הוא נהנה מכל המעטפת שהחברה מספקת לו. 

כאמור, חברת אמירים היא מייבאת מוצרי אפל באופן רשמי, ולכן אם אנחנו רוצים לקנות פלאפונים, טאבלטים או כל מוצר אחר של החברה, מוטב לנו לעשות את זה דרך אמירים ולא דרך שום גורם אחר, גם אם כתוב על האריזה יבואן מקביל. חשוב לומר, חברת אמירים מייבאת את המוצרים ומוכרת אותם דרך חנויות שונות באופן רשמי. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *