מהי הסרת שיער בשיטת IPL?

הסרת שיער לייזר

תחום האסתטיקה צובר תאוצה ושיטות הטיפול הולכות ומשתכללות. אחת השיטות המוכרות בתחום של הסרת שיער הינה IPL. חשוב להדגיש כי לא מדובר על הסרת שיער בלייזר אלא על טיפול מסוג שונה שמשתמש בטכניקה שונה. כאן נבין מהי השיטה והאם היא מומלצת.

לקבלת ייעוץ בנושא הסרת שיער בשיטת IPL באמריקן לייזר >>>

הבזק אור – אינפרה

IPL הינה שיטה שעושה שימוש בהבזקי אור אשר משפיעים על השורשים של השיער הבלתי רצוי. ההבזקים הללו מכוונים לאזור הרצוי באמצעות אינפרה אדום וכך מטפלים בשורשים ומונעים מהם הצמחה מחודשת של שיער. השיטה הזו מוכיחה את עצמה כיעילה מאוד והיא יכולה להוביל לתוצאות מוכחות בשטח. אם כי חשוב לזכור שבכל מה שקשור להסרת שיער חשוב לקבל המלצה אישית ומתאימה לפי הגיל, סוג השיער, כמות השיער ונתונים אחרים שמשליכים על אופן הטיפול ועל התוצאות.

האם הטיפול בטוח?

הסרת שיער בשיטת IPL נחשב לטיפול בטוח והוא מאושר על ידי גורמים שונים ברחבי העולם. קוסמטיקאיות רבות בארץ ומכונים בעלי מוניטין מציעים בין יתר הטיפולים גם טיפולי הסרת שיער בשיטה זו. כמובן שהיא עשויה להיות הטיפול המתאים והמוצלח במידה והוא מתאים למטופל ומתבצע במקצועיות על ידי המטפל. הטיפול מוגדר כבטוח ואין בו כל סיכון, הוא לא כרוך בקרינה מסוכנת ולא פוגע כלל במטופל. הוא כן מטפל ביעילות בשורשי השיער ומוביל בהדרגה להאטה בצמיחה עד להפסקה של צמיחת השיער שאינו רצוי. ניתן לומר שהטיפול כרוך בכאב ובחוסר נוחות, אם כי הדבר משתנה מאזור אחד למשנהו. כמו כן רמת הרגישות של המטופל משפיעה על התחושה ועל חוסר הנוחות במהלך הטיפול. כמו כל טיפול אסתטי אחר חשוב לבחור מטפל מקצועי ולוודא כי אתם מקבלים ייעוץ מקצועי והתאמה מדויקת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *