פעילות קיץ מומלצת לילדים ולנוער

פעילות קיץ מומלצת לילדים ולנוער

עוד מעט יגיע הקיץ, והורים יצטרכו להחליט עם ילדיהם, מה עושים, איך עוזרים להם לעבור את החופשה לפני שיתחילו את שנת הלימודים הבאה. 

הם יכולים כמובן לא לעשות דבר, ואז הילדים ישבו כל היום מול המסך של הטלוויזיה או של המחשב, יבלו עם חבריהם בקניונים ובמקומות אחרים. אך מרבית ההורים, סביר להניח, יעדיפו לספק לילדים שלהם פעילויות שונות, גם בשביל לעניין אותם, גם בשביל שיהיה הרבה יותר נחמד ונעים כפי שמציעה אווירת קייטנה למשל, וכן בשביל להעשיר את הידע שלהם. 

לשמחתנו, יש לא מעט פעילויות קיץ מומלצות עבור ילדים ונוער, מהן ניתן ליהנות. מדובר על פעילויות שלא דורשות הרבה משאבים בהכרח, ויכולות להיות מאוד מיוחדות ומעניינות. יחד עם זאת צריך לומר, חשוב שהפעילויות יתאימו לילדים על פי הגיל, על פי תחומי העניין שלהם, וכן רצוי שהם יכירו חלק, אם לא את כל הילדים שמשתתפים בפעילויות או, על מנת שיהיה להם יותר נחמד בהן. 

אילו פעילויות אפשר להציע לילדים ולנוער?

חוגי תיאטרון ומשחק – ניתן למצוא מגוון חוגים של תיאטרון ומשחק עבור ילדים ונוער. (בדקו בלינק קורס קיץ מומלץ לנוער) ניתן למצוא חוגים וקייטנות שעוסקות בתחום, ויכולות ללמד את הילדים דברים שונים שקשורים לעולם המשחק. בעתיד הם יוכלו להחליט כיצד להשתמש בהם ואם להמשיך הלאה בחוגים אחרים, מתקדמים יותר. 

חוגי ספורט ופעילות גופנית – הרבה ילדים ובני נוער מעדיפים גם בקיץ לעסוק בפעילויות ספורטיביות שונות. החל מחוגים, קייטנות או פעילויות באופן עצמאי. למשל, בריכות, כדורגל, כדורסל, טניס ועוד. ילדים שכבר נמצאים בחוגים כאלה, יכולים ליהנות מקייטנות שנערכות במסגרת החוג. 

טיולים – ניתן להציע לילדים להשתלב במגוון טיולים ברחבי ישראל, בין אם זה במסגרת חוגים וקייטנות, תנועות נוער או בדרכים אחרות. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *