קורס אופנוע ים

1278013-min

רכיבה על אופנוע ים היא חוויה שקשה לתאר במילים. רק כאשר אתם רוכבים על אופנוע מהיר הרחק מהחוף אתם מרגישים מהי תחושת חופש אמתית. קורס אופנוע ים יהיה מתנה נהדרת לעצמכם או לאחרים. שימו לב שהחוק מאפשר קבלת רישיון לאופנוע ים רק לאחר גיל 16. קורס אופנוע ים יהיה מתנה מהדרת לסיום תיכון, שחרור מהצבא, יום הולדת, אירוסין, גיל 40 ועוד. אם אתם אוהבים אדרנלין, אוהבים ספורט אתגרי ומאוהבים בים – אל תפספסו את ההזדמנות להנאה גדולה.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים קורס?

בין אם מדובר בקורס שעתיד להשפיע על עתידנו המקצועי ובין אם מדובר בקורס למטרה הנאה, תמיד נרצה לבחור בטוב ביותר. על קורס אופנוע ים לכלול את כל הידע הדרוש, חומרי לימוד כתובים, אפשרות להתנסות מעשית, מדריכים מקצועיים וסבלניים, מחירים הוגנים ואופנועי ים שמעוררים בכם את החשק לדהור על הגלים. כדאי לתת עדיפות לקורסים שמציעים גישה למאגר מבחנים כך שתגיעו אל המבחן מוכנים.

מי מדריך את הקורס?

בכל קורס, המקצועיות והאופי של המדריך משפיעים על האווירה ועל אחוזי ההצלחה. כאשר עומד מול החניכים מדריך מיומן שיודע איך ללמד את החומר אחוזי ההצלחה עולים. כדאי לתת עדיפות למדריכים עם ניסיון עשיר שחיים ונושמים את גלי הים. המדריך צריך להיות מסוגל ללמד אתכם מה לעשות במקרה של תקלה באופנוע בלב ים וכיצד לשלב בין רכיבה מהירה לבין הקפדה על נהלי הבטיחות.

מה לומדים בקורס אופנוע ים?

  1. חלק תיאורטי
  2. חלק מעשי

המבחן אותו תתבקשו לעבור בכדי לקבל את הרישיון כולל חלק תיאורטי ומבחן מעשי. בהתאם לכך, קורס מקצועי יכלול גם כן שיעור תיאורטי ותרגול מעשי. על הסילבוס של הקורס להתאים לדרישות של מנהל הספנות. החלק המעשי כולל שיעור בו אתם יוצאים אל הים באופנוע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *