למה צמיד יהלומים הוא המתנה המושלמת לעצמך

זה נכון שצמיד יהלומים הוא מתנה נפלאה מבן הזוג, חבר או מישהו מאוד קרוב. אבל מה באשר אלייך? אישה שעובדת קשה ומפרנסת את עצמה בכבוד? לא כדאי שתקני לעצמך לפחות פעם אחת צמיד יהלומים נוצץ? זהו בדיוק הזמן להשקיע קצת בעצמך, ולקצור את הפירות.

כמה עצות לגבי צמיד יהלומים

צמיד יש להתאים לזרוע כמה שיותר מדויק. עליו להיות לא צמוד מידיי אך גם לא רחב, כזה שעלול להישמט מהזרוע מבלי משים. צמיד הוא בעל מראה דומיננטי, הרי אנו לוחצים ידיים מידי יום לאנשים, אז אם כבר מגישים את הזרוע, צמיד יהלומים יגנוב את ההצגה.

איך תבחרי את צמיד היהלומים?

יכול להיות שאת מתבייתת על אחד מהצמידים, ואין הרבה מה לעשות בנידון. אולם יש להתאים את גוון הזהב לגוון העור שלך. זהב בגוון אדום או צהוב מתאים יותר למי שעורה בהיר. לעומת זאת, זהב לבן יהלום את מי שעורה כהה. אולם אין מדובר כאן במתמטיקה, כל אישה רשאית לבחור את צמיד היהלומים שיהלום אותה, ייתן לה ביטוי, ואולי גם ישלח מסר לסביבה.

מגיעות לחנות?

צמיד יהלומים איננו מוצר זול, עלותו גבוהה ביותר. לכן טרם ניגשים למלאכה ובוחרים צמיד יהלומים כמתנה המושלמת לעצמך, צמיד עם אופי שיכול לייצג רק אותך, על אחת כמה וכמה שאת קנית אותו לעצמך! 

עם מי להתייעץ?עובדי החנות הינם בעלי וותק, ניסיון וידע בתחום תכשיטים יוקרתיים, הם הרי נפגשו בחנות עם הרבה לקוחות לפני כן, וכדאי מאוד להתייעץ אתם. לעיתים צמיד יהלומים שימליצו לך עליו, כלל איננו תואם את טעמך האישי. צמיד טניס יהלומים הוא באמת מתנה מושלמת לעצמך, נכון שאת גם מסתפקת במתנות צנועות יותר, אבל היי! הגיע הזמן לדבר האמתי! את זו שמשלמת ואת זו שקובעת!

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פוריות הגבר
הטיפול בפוריות הגבר מתבצע על ידי מומחים במעבדות ד"ר יונה ברק במחלקה להפריה חוץ גופית. אבחונים וטיפול...
קרא עוד »
יול 27, 2020
עבודה מול טלפרומפטר – כך תשארו אותנטים
טלפרומפטר הוא מכשיר אלקטרוני המציג מילים או ביטויים על מסך. זה יכול לשמש ככלי לדיבור בפני קהל,...
קרא עוד »
פבר 27, 2023
בר קוקטיילים לאירועים – להכניס שיק וסטייל לאירוע
האירוע מתוכנן לפרטי פרטים, מי ישיר מתי, באיזה רגע יכנסו הרקדנים, מתי יעלה האמן על הבמה, מתי ריקוד...
קרא עוד »
אוק 24, 2021