מקררים קטנים ומעוצבים – גם פרקטי וגם יפה

מקררים קטנים

במהלך השנים האחרונות יותר ויותר אלמנטים פונקציונאליים זוכים למעין טאץ' עיצובי מיוחד, ובכך תורמים את חלקם לאטמוספירה העיצובית הביתית. הכוונה היא למשל לדלתות הפנים, שבעבר לא ניחנו באופי מיוחד, לברזים, שניתן לרכוש כיום במגוון בלתי נתפס של עיצובים וכמובן שגם למגוון רחב ביותר של מוצרי חשמל ביתיים.כפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, במאמר שלפניכם נתמקד בעיקר באותם מקררים קטנים ומעוצבים, המהווים את השילוב המושלם בין פרקטיקה לאסתטיקה ובין שימושיות לנראות.

מקררים קטנים ומעוצבים – קווים לדמותם

בשנים האחרונות המקררים הקטנים נהנים מרמת פופולאריות שלא ידעו כמותה מעולם. עדות לכך ניתן למצוא בעיקר בנתוני המכירות שמרקיעים לשחקים וממשיכים לעלות משנה לשנה, אך בנוסף לכך, ניתן להרגיש זאת כמשתקף מכמות הדגמים הרבה של המקררים הקטנים הניתנים לרכישה בישראל. המקררים הקטנים המעוצבים הם למעשה תת ז'אנר בעולם המקררים הקטנים שכן מעבר לכך שמדובר במוצרים פרקטיים ושימושיים להפליא, הרי שמדובר על מכשירים הניחנים בעיצוב שובה עין ולב.

דוגמאות לעיצובים מקוריים ומיוחדים של מקררים קטנים

להלן מספר דוגמאות לעיצובים מקוריים במיוחד של מקררים קטנים:

  • מקרר קטן בעיצוב רטרו – באופן פרדוקסלי נראה כי הסגנון שאף פעם לא ייצא מהאופנה, הוא הרטרו. מקרר קטן בעיצוב רטרו הוא בדרך כלל מקרר המתאפיין בקווי עיצוב נקיים מאוד, בהיעדרן של זוויות חדות ובגוונים המאפיינים תקופה מסוימת שכבר לא תשוב עוד. בין היתר ישנם מקררים בעיצוב רטרו הצבועים בגוונים מטאליים, אחרים צבועים באופן אחיד עם גימור מט, ישנם המצופים בפורמייקה נוסטלגית ועוד.
  • מקרר בעיצוב של כדורגל – מקרר המעוצב ככדורגל יכול להוות את המתנה המושלמת עבור כל חובבי הכדורגל באשר הם, בדגש על אלו שאוהבים להזמין חברים לצפייה משותפת במשחקים. החיסרון המרכזי של המקררים שמעוצבים בצורת כדורגל בא לידי ביטוי בכך שברוב המקרים מדובר במקררים בעלי נפח קירור צנוע יחסית.
  • מקרר בצורת בקבוק – על מנת ליצור את החיבור האולטימטיבי בין המקרר למשקאות הנמצאים בו בקירור, ניתן לבחור במקררים המעוצבים בצורת בקבוקי שתייה מסוגים שונים. בין היתר מדובר במקררים המעוצבים בצורת בקבוקי בירה, סוגים שונים של משקאות קולה ועוד.

עיצוב של מקררים קטנים בהתאמה אישית

עד כה עסקנו רק במקררים קטנים ומעוצבים בהם העיצוב המיוחד מתבטא בעיקר בצורה החיצונית שלהם. עם זאת, גם מקרר בעיצוב סטנדרטי מבחינה צורנית ניתן לעצב בצורה מיוחדת פשוט על ידי שימוש במדבקות ייעודיות. חלק מהחברות העוסקות בשיווק מקררים, מספקות ללקוחותיהן אף שירות מיוחד של הדפסת דוגמאות בעיצוב אישי ישירות על המקרר, בעיקר לצורכי מיתוג.

הערה קטנה לגבי מקררים מעוצבים

מקררים קטנים ומעוצבים לנצח יהיו יקרים יותר ממקררים שאינם מעוצבים בעלי נפח זהה. הדבר מזכיר מאוד מקררים המתאפיינים במגוון רחב של פונקציות מתקדמות, שלנצח יהיו יקרים יותר בהשוואה למקררים המספקים פונקציות בסיסיות בלבד. אי לכך, אם אתם לא מכורים לעיצוב מיוחד וברצונכם לחסוך כמה שיותר כסף, הרי שמומלץ לשקול פעמיים את התוספת העיצובית.

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שאלות נפוצות על רשלנות רפואית
אנשים רבים מכירים את המונח "רשלנות רפואית" ואף מודעים לעובדה שהנושא מקשר בין כשלים רפואיים לבין נזקי...
קרא עוד »
אפר 29, 2019
סכיני שף: חיוני קולינרי עבור רבים, אבל לא לכולם
סכיני השף, עם העיצוב המלוטש והקצוות החדים שלהם, נחגגים כאחד הכלים המגוונים ביותר במטבח. סכינים אלו...
קרא עוד »
מרץ 20, 2024
צחי גרוסמן: יועץ משכנתא מומלץ
לקיחה של משכנתא לרכישת דירה זוהי ללא ספק החלטה בעלת חשיבות עצומה בחייו של כל אחד שבוחר לעשות זאת. בשל...
קרא עוד »
יונ 09, 2018