איך להשלים את עיצוב הבוהו שיק בבית באמצעות פוסטרים לחדר?

פוסטרים לחדר

טרנד עיצובי שכבש את עולם העיצוב בשנים האחרונות הוא סגנון הבוהו שיק. טרנד זה צפוי להישאר כאן לפחות עוד שנה-שנתיים אם לא יותר. בוהו שיק במקור מגיע מן המילה ״בוהמיה״ בצרפתית והוא מתייחס בעיקר לאמנים ואנשי רוח שחיים באורח חיים מיוחד ובלתי רגיל – אורח חיים חופשי ונטול חוקים.  סגנון הבוהו הוא סגנון מגוון, חופשי ללא חוקים ומושפע ממספר זרמים שונים בחיים ובאמנות. הוא מאופיין ברכות, חמימות, צבעוניות ושמחת חיים.

מעבר מן המסכים אל הטבע

בעידן הנוכחי כולנו מרותקים המון שעות אל המסכים בין אם מדובר במחשב בזמן העבודה, בטלוויזיה בשעות הערב או למכשיר הנייד שלנו בין לבין. גוללים בפיד אין סופי של רשתות חברתיות ומכורים לנוטיפיקציות של האפליקציות. דווקא מכאן צמח טרנד שמבקש להחזיר את הנגיעה לטבע, לאדמה, לבסיס שלנו בין אם במוצרים העשויים חומרים טבעיים כמו עץ או טקסטורות שונות של כותנה במוצרי מקרמה או שטיחים, לבין עציצים וצמחים ואפילו על פוסטרים לחדר המכילים צבעים טבעיים.

פוסטרים לחדר בצבעים טבעיים

אחת התכונות העיקריים של סגנון הבוהו הוא שימוש בצמחים ובחומרים טבעיים שונים. כאשר משתמשים בעיצוב זה נוהגים לשים צמחים רבים בבית, בגדלים שונים ובצבעים שונים כמו כן להשתמש בחומרים שונים מן הטבע כמו כותנה, עץ ועוד. כדי להשלים את העיצוב של סגנון זה, מומלץ להוסיף מספר פוסטרים לחדר בסגנון בוהו שיק. פוסטרים אלה לרוב יהיו בצבעים טבעיים המשקפים את הסגנון. טיפ: למראה המושלם רצוי למסגר אותם במסגרות עץ טבעיים כמו מסגרת אורן טבעית.

לדוגמא, סדרת פוסטרים לחדרי ילדים בסגנון בוהו שיק, מתוך אתר יוניקד. 

שימוש בפוסטרים המכילים צבעים טבעיים כמו צבעי חמים של אדמה.

אלמנטים מן הטבע 

בנוסף לצבעוניות, חשוב מאוד שהפוסטרים לחדר של יוניקיד יכילו גם אלמטים שונים מן הטבע לדוגמא: צמחים, פרחים, שמש זורחת, קשת בענן, חיות ועוד. מלבד איורים, גם צילומי טבע ונוף יכולים בהחלט להתאים לסגנון גם כאן – חשוב להשתמש במסגרות טבעיות לתמונות בגווני חום כדי להשיג מראה חמים והרמוני שמשקף את סגנון הבוהו שיק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *