בדיקת זכאות להחזר מס – כמה זה עולה?

בדיקת זכאות להחזר מס - כמה זה עולה?

רבים הם האנשים בישראל הזכאים להחזר מס וכלל אינם מודעים לכך. מדובר בחיילים משוחררים, סטודנטים, אימהות העובדות כשכירות, הורים לילדים הסובלים מלקויות, החזרי מס לאבות המשלמים מזונות, ועוד, המקרים הם רבים. אז כמה עולה בדיקת זכאות להחזרי מס?

כמה עולה בדיקת הזכאות?

בדיקת הזכאות איננה עולה כסף. פנו לחברת שירותים פיננסית מובילה, הם יבדקו האם אתם זכאים להחזרים, והיה ואינכם זכאים, גם אז לא תצטרכו לשלם מאומה. מדובר בהמלצה חמה לפנות לחברות הללו, במיוחד בשל העובדה שהן כלל לא גובות כסף עבור הבדיקה, וייתכן מאוד שהם ימצאו כי מגיעים לכם כספים רבים.

בדיקה עבור 6 השנים האחרונות

גם הבדיקה הזו איננה כרוכה בעלות כלשהי. מתי כן יש לשלם לחברה? כאשר מוצאים כי אכן אתם זכאים לפיצויים, והם יופקדו היישר לחשבון הבנק שלכם, תשלמו לחברה עמלה, זאת על פי סכום החזר המס, שיעור העמלה הוא 15% פלוס מע"מ. בהחלט הצעה משתלמת, ללא כל סיכונים אבל עם לא מעט סיכויים לקבל את המגיע לכם מרשות המיסים.

החזרי מס ללא מאמץ

הטיפול בנושא החזרי מס עובר לחברת שירותים פיננסיים, הם יבצעו את המלאכה המוטלת עליהם על הצד הטוב ביותר. מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. בנוסף, החברה תדאג שיהיו בידיכם הטפסים והמסמכים הרלוונטיים.

בחינת התיק

צוות עובדי חברה לשירותים פיננסיים יבדקו את הנושא עד תומו, הם לא רק יבדקו האם מגיעים לכם החזרי מס מקסימליים, הם גם יכולים לזהות בעיות אשר בגינן הלקוח יהיה חייב להחזיר כספים, משמע מדובר בחובות. לאורך 5 שנים תהיו זכאים לבדיקה אוטומטית. זהו הפתרון הטוב ביותר והוא ימנע מכם הרבה כאבי ראש והתעסקות עם בירוקרטיה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *