מה זה מסיכת צלילה מלאה ולמה זה עולם אחר לגמרי?

מסכת צלילה מלאה

מי שמשוגע על הים ומשוגע על צלילה, לא תתפסו אותו לעולם ללא שנורקל מוכן וזו גם הסיבה שהוא יהיה מעוניין לשמוע על מסיכת צלילה מלאה. ואילו אלו שעד כה התחמקו או התקשו עם השנורקל והמשקפת, מוזמנים להכיר את מסיכת הצלילה שתקל עליהם משמעותית להתמצא מתחת למים עם כיסוי מלא של אזור הפנים. 

מסיכת צלילה מלאה – מה זה אומר ולמה היא באמת עולם אחר לגמרי?

מכסה את כל שטח הפנים

מסיכת צלילה מלאה משמע מסיכה המכסה את כל שטח הפנים הקדמי ומאפשרת כיסוי מלא של אזור העיניים, האף והפה. כיסוי מלא של אזור הפנים מאפשר צלילה נוחה יותר, אטימות מלאה של המסכה על אזור הפנים ואפשרות לנשום כמו שצריך מבלי לחשוש או להסתבך. 

מונעת אדים

בזמן שמשקפות צלילה רבות לא מצליחות למנוע את האדים שעולים מהנשימה ואל המשקפת, במסכת הצלילה המלאה אין לכם מה לדאוג. המסכה מבפנים מחולקת לתאים המנתבים את האוויר בצורה כזו שלא נוצרים אדים על זגוגיות הראייה שלכם וטווח הראייה שלכם נקי.

מסכה ב-180 מעלות

מכיוון שהמסכה מתלבשת על כל הפנים אתם למעשה מקבלים מראה של 180 מעלות. המסכה הזו מאפשרת טווח ראייה רחב יותר, לא תוחמת את הראייה לשני עיגולים כפי שעושה המשקפת ומעניקה את האפשרות להסתכל ולחוות את הים בצורה מלאה יותר.

אפשר לחבר אליה

מצלמת גו פרו. כך, אם תרצו לשתף את החוויה שאתם חווים באותו הרגע, כל שתצטרכו יהיה להתקין את המצלמה שלכם על מסכת הצלילה המלאה ולהתחיל בצלילה שלכם. בזמן שעם שנורקל ומשקפת הייתם צריכים להחזיק את המצלמה ביד, עם המסכה אין לכם התעסקות כזו כלל. להשיג ב- AquaView

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *