ההשתלטות של הגרביים על תרבות הסטיילינג

ההשתלטות של הגרביים על תרבות הסטיילינג

כל אדם שלובש ביגוד מחפש טוויסט. זה יכול להיות בגד מיוחד, נעל בעלת גוון מפתיע, סרטים מיוחדים על הראש עבור נשים בעיקר, או גרביים מדליקים שהופכות כל נקודה למפגש של סטיילינג.

גרביים מיוחדים

היתרון הגדול הוא של הגרביים שאפשר לרכוש אותם בכמה גבהים ולכן אפשר להציץ או לראות בגדול את ההדפס הייחודי שקיים עליהם. המגמה בשנים האחרונות היא להחצין את הגרביים וליצור תרבות סטיילינג שבה רואים את הגרביים ונהנים מהיופי הייחודי שלהם. 

כך רואים חלק של הגרביים בין המכנסיים לנעליים, או כאשר הנשים לובשות שמלה או חצאית ורואים את כל האורך של הגרביים אם מדובר בגרבי ברך. כאשר נועלים נעלי ספורט רואים חתך של גרבי קרסוליות והסטייל מככב. 

הגרביים בדור הקודם ובדור החדש

בעבר כל הגרביים היו בגוון זהה ולכן לא היה בכך כל עניין, אך כעת שלל צבעים, צורות והדפסים הופכים את הנושא למסקרן ותמיד רוצים לראות את הדוגמה החדשה של הגרביים שנרכשו לאחרונה.

רכישת גרביים באתר האינטרנט 

ההיצע העצום של הגרביים באתר האינטרנט מדרבן את הלקוחות להזמין בכל פעם את הגרביים החדשים שהגיעו לאתר לאור הנראות הייחודית שלהם, שלל הצבעים וההדפסים היפהפיים. ההתלהבות מהגרביים היא עצומה ולאחר ההזמנה, מחכים בכיליון עיניים למשלוח כדי לגרוב אותם.

גם כאשר יש הרבה מאד זוגות גרביים, תמיד יש רצון לחדש ולהמשיך את תרבות הסטיילינג שהחלה להשתרש בארץ. זה התחיל מהנשים, המשיך לגברים שגורבים גרביים לגברים יוצאות דופן ותמיד כיף לראות זאת כשהם יושבים בחדר הישיבות והגרביים בעלי הקשקושים הצבעוניים נראים מעל לנעל. 

המהפך השפיע גם על הגרביים שרוכשים לילדים ואפשר לראות זאת בכל גני הילדים ובבתי הספר השונים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *