נעלי פלטפורמה לכלה

נעלי פלטפורמה לכלה

מי מאיתנו לא חלמה על יום החתונה שלה? מי מאיתנו לא חלמה על שמלת קצפת נפוחה ותסרוקת מעוצבת בשיער? מי מאיתנו לא רצתה כבר להגיע אל היום המיוחל – יום החתונה – ולהיות מלכה ליום אחד? להיות כלת האירוע – תרתי משמע? והנה הוא מגיע, אז מה צריך לדעת לקראתו?

כלה גבוהה = כלה מרשימה

כלה שרוצה להיות מרשימה חייבת להיות גבוהה. אבל מה, לא כולן נולדו כך. נכון? אז מה תעשה בחורה נמוכה שעומדת להתחתן? מה תעשה כלה שאלוקים לא חנן אותה בגובה מספק? אז נכון שלא לכולן זה מפריע, ויש הרבה דרכים להגיע למושלמות ולהיראות טוב גם מבלי להיות גבוהים במיוחד. אבל לאלה שזה כן מפריע, לכלות שכן רוצות להיות גבוהות בחתונה שלהן, בדיוק עבורן המציאו את נעלי הפלטפורמה לכלות.

נעלי פלטפורמה לכלה – מה זה?

אחד מהאביזרים הייחודיים שהמציאו במיוחד עבור כלות הן נעלי פלטפורמה. כל כלה רוצה להיראות טוב בחתונה שלה. ולא רק טוב, אלא היא מעוניינת להיות הכי יפה והכי מרשימה מבין כל הכלות על פני כדור הארץ ונעלי הפלטפורמה יכולות מאוד לסייע לה בכך. בנעליים אלו יש פלטפורמה גבוהה אשר גורמת לכל מי שנועל אותן לתפוס גובה מרשים. וזה משהו שכלה צריכה, לא? להיות גבוה, תמירה ומרשימה.

מי מוכר נעלי פלטפורמה לכלה?

נעלי פלטפורמה לכלה אינן נעליים סטנדרטיות ועל כן לא תמצאו אותן בכל חנות נעליים קלאסית, אלא ישנן חנויות ייעודיות כמו החנות של נעלי ארו שמתמחות בייצור נעלי ערב ומוכרות נעליים לאירועים ולחתונות ואצלן ניתן למצוא גם נעלי פלטפורמה לכלה. בנוסף לכך, בשל העיצוב הייחודי שלהן והעיצוב הלא שגרתי, המחיר שלהן יהיה גבוה יותר לעומת המחיר של זוג נעליים מכל סוג אחר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *