יועץ תנועה – תקבלו ליווי מלא להיתר בניה וטופס 4

יועץ תנועה

קבלה של היתר מלא מצד העירייה תלויה בעמידה בתקנים שהיא מציבה, וביניהם הכנה של נספח חניה ותוכנית אדריכלית אשר עומדים בכל הדרישות שהיא מציבה. יתר על כן, יש צורך להגיש טופס 4 תוך כדי מילוי מקצועי שלו ובהתאם להנחיות.

אם אתם רוצים לא רק לקבל את היתר הבניה המיוחל לפרויקט שלכם, אלא גם למקסם את מספר מקומות החניה בפרויקט שלכם ביחס למספר הדירות, אז דעו לכם כי יועץ תנועה עשוי לעזור לכם ולתכנן זאת עבורכם, כך שהפרויקט שלכם יוכל להיות הרבה יותר רווחי.

ליווי מקצועי עד לקבלת כל האישורים הנדרשים לפרויקט

יש יזמים שנתקלים בבירוקרטיה שמציבות העיריות אל הדרך לתחילתו של הפרויקט שהם רוצים לעשות, וכתוצאה מכך הם נרתעים בסופו של דבר. דעו לכם שבתור יזמים, אתם לא צריכים לתת למצב להיות כך, שכן כאשר יש יועץ תנועה מקצועי שמלווה אתכם לצורך קבלת האישורים הנדרשים לפרויקט, הכול הופך להיות הרבה יותר פשוט.

במקום שתצטרכו להסתבך ולהתעסק עם דברים שאתם בכלל לא מבינים בהם, תוכלו להקל על עצמכם במידה רבה אם רק תחליטו להיעזר בשירותיו של יועץ שמבין עניין, אשר יוכל לעשות כל מה שצריך על מנת לעזור לכם. אנו בטוחים שכך הפרויקט שלכם יוכל לצאת לדרך בצורה חלקה.

הכנת נספח חניה על פי התקנים

כאשר מכינים נספח חניה, יש לעשות זאת בהתאם לתקנים של משרד התחבורה והרשות המקומית. כפי שהזכרנו, במידה ואתם רוצים לעשות את זה בצורה מקצועית ולדעת ללא כל צל של ספק שהנספח עומדים בכל התקנים, אז אתם רק צריכים לקבל עזרה מקצועית של יועץ תנועה, שיוכל לעשות זאת בשבילכם.

> אולי יעניין אתכם לקרוא על יועץ אקוסטיקה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *