6 משחקים שגורמים לילד לחשוב

1906283-min

אנחנו ההורים היינו רוצים לראות את הילדים שלנו עסוקים הרבה יותר בתוכן איכותי. בתוכן שיפתח אותם ואת הראש שלהם. תוכן שיעניק להם ערך מוסף ולא רק יעביר עבורם את הזמן בצורה ריקה ונבובה.

אנחנו כאן בדיוק לצורך המטרה הזו.

אנחנו רוצים להמליץ לכם על 6 משחקים שגורמים לילד לחשוב. כלומר שישה משחקים שיהפכו את הזמן הפנוי של הילד לזמן איכות. 

  1. שחמט – המשחק שלא נס ליחו. זהו משחק מדהים שכולנו מכירים אותו והוא כבר קיים בעולם יותר מאלף שנה. זה משחק שדורש הרבה מחשבה, הרבה חכמה והרבה חידוד על מנת לצלוח את המשחק ולהצליח לנצח את היריב.
  2. אבלון – זה משחק שכבר צבר הרבה מאוד פרסים ברחבי העולם והוא קיים שנים רבות בתחום המשחקים. המשחק הוא מהיר וקליל אך הוא מחייב מחשבה. ילד שמשחק עם מחשבה, ייהנה ממשחק מהנה מאוד ומשעת איכות מרתקת במיוחד.
  3. רמי – זה גם כן משחק עתיק יומין הקיים בעולם שלנו זה כמה וכמה עשורים. מדובר במשחק מחכים ומהנה שתמיד כיף לחזור אליו. ילדים צעירים מגיל 6 – 7 ומעלה נהנים מהמשחק ממש כמו קשישים בגיל הזהב שרוצים להעביר אצ הזמן כשהם יושבים יחד בשעת בין הערביים.
  4. חתחתול – משחק קלפים מהנה ומרתק במיוחד שמתאים לגדולים וגם קטנים. כולם יכולים ליהנות מהמשחק ולהפיק ממנו הרבה מאוד תועלת.
  5. המכונית האדומה – מי לא מכיר את המשחק של המכונית האומה. המכונית שעומדת בתוך בליל מכוניות צבעוניות ובהתאם לכרטיס החידה יש לסדר את לוח המכוניות. לאחר מכן יש לחלץ את המכונית האדומה בהתאם לכללי המשחק הברורים.
  6. מחשבת – אחד המשחקים העתיקים שבכל פעם שתציעו אותו לילד הוא פשוט יתמכר. להמשך קריאה אודות משחקי חשיבה לילדים

עד כאן 6 משחקים שגורמים לילד לחשוב. מידע נוסף באתר http://xigul.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *