קיר טיפוס: מה זה ולמה זה טוב

קיר טיפוס: מה זה ולמה זה טוב

מעת לעת, אנחנו מחפשים לעצמנו פעילויות אטרקציה מסוגים שונים. מדובר על פעילויות אשר שונות מהשגרה המוכרת לנו, זו שאנחנו חווים וחיים בתוכה כל יום ויום. לעיתים האטרקציה מיועדת לאירוע ספציפי ולעיתים היא מיועדת ליום כיף, ויש מקרים בהם אנחנו בוחרים לחזור עליה שוב ושוב לצרכים שונים, שאינם בהכרח קשורים לאטרקציה עצמה, אך היא יכולה לשרת אותנו בכך. 

דוגמא טובה זה קיר טיפוס בתל אביב. אנחנו יכולים למצוא קירות טיפוס בגבהים שונים, בין אם באתרים מיוחדים שמיועדים לכך, בין אם זה במרכזי פעילויות ואטרקציה, מגרשי אימונים שמיועדים לטיפוס, ואפילו בקניונים ומרכזי קניות, מתוך מטרה לספק חוויה ייחודית לילדים ובני נוער. 

לפני שנסביר מה זה קיר טיפוס ולמה הוא מיועד, חשוב לומר, שהשימוש בקיר נעשה עם ציוד מיוחד אשר מיועד לכך. אנחנו צריכים להיות בטוחים שנקבל את הציוד הרלוונטי, בשביל שנוכל לטפס על הקיר וליהנות מהחוויה. 

מה זה קיר טיפוס ולשם מה הוא יכול לשרת אותנו

קיר טיפוס, זה קיר שיש בו ידיות בצורה לא ישרה, לא מקבילה, וכל ידית כזו אמורה לעזור לנו להיאחז עם הידיים מצד אחד, ולטפס על הקיר בעזרת הרגליים, מצד שני. המטרה של קיר טיפוס, באופן טבעי הוא לטפס מהקרקע אל סוף הקיר ואז לרדת למטה. אם מדובר בקיר במקום פתוח, אז בסופו אנחנו נוכל להגיע אל מקום בו יהיה אפשר לעמוד ולצפות על הנעשה מסביב. אם מדובר בחנות, אז נצטרך לטפס ולרדת. ניתן למצוא מגוון סוגים ומיקומים של קירות טיפוס מאתגרים כמו קיר טיפוס בחיפה, במרכז או בכל מקום אחר בארץ הקרוב לאזור מגוריכם.

קיר טיפוס מעבר לעניין שהוא מעורר עניין ויוצר אטרקציה, יכול לשרת אותנו גם לצורך אימונים עבור טיפוס הרים או כל פעולה אחרת שנצטרך לבצע על הגובה. זה יכול להקל עלינו כשנידרש לבצע את הפעולה בזמן אמת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *