יהלומים סינטטיים מול יהלומים טבעיים

יהלומים סינטטיים מול יהלומים טבעיים

יהלומים מלאכותיים הולכים ותופסים להם מקום של כבוד בעולם תכשיטי היוקרה ויש לכך סיבות טובות. אבל לא מעט אנשים עדיין מרגישים חשש בנוגע לרכישת תכשיטי יוקרה עם יהלומים מלאכותיים. אז מה בעצם ההבדל בין שני סוגי היהלומים והאם באמת יש סיבה לחשוש?

כמו שתי טיפות מים

יהלומי מעבדה מגיעים עם תעודה גמולוגית, מעידה על המקוריות והערך הגבוה של האבן היקרה. הסיבה לכך היא כי גם גמולוגים מקצועיים מתקשים להבחין בין יהלום מעבדה לבין יהלום טבעי. 

יש ליהלומי מעבדה מאפיינים כמעט זהים למאפייני יהלום טבעי. הם נראים (קראו על ניקיון יהלומים), מרגישים ועשויים מאותם חומרים בדיוק ולכן, מתאימים לשיבוץ בתכשיטי יוקרה.

המחיר יותר נוח

למרות התכונות הזהות של יהלומי מעבדה לעומת יהלומים טבעיים, המחיר של יהלומי מעבדה מעט נמוך יותר, שכן תנאי הייצור שלו נוחים יותר וגם כי אפשר לייצר אותו מהר יותר.

משום כך, אפשר לרכוש במחיר זהה ליהלומים טבעיים, מספר גדול יותר של יהלומים על התכשיטים, או יהלומים גדולים יותר.

יהלום בגודל של בית? 

רוב האנשים גם ככה לא יכולים לקנות יהלומים ענקיים, גם כאשר מדובר על מחירים של יהלומי מעבדה. אבל אחד החסרונות הידועים של יהלומי מעבדה הוא המגבלה של ייצור בגודל מסוים.

אז אם אתם מחפשים יהלום מלאכותי בגודל אגרוף, כדי להתחרות במלכת אנגלייה, תהיה לכם בעיה, אבל אם אתם מחפשים טבעת אירוסין עם יהלום גדול ומרשים, או כל תכשיט אחר מעוטר ביהלומים נוצצים ויפים, תוכלו בהחלט למצוא את מבוקשכם גם באתר https://greendiamonds.co.il מתוך קטלוג של תכשיטים משובצים ביהלומי מעבדה.

לסיכום, יהלומי מעבדה מחזיקים בעיקר ביתרונות מול יהלומים טבעיים ולכן, אנחנו מציעים לכם סיור וירטואלי בקטלוג שלנו כדי לגלות, כמה רחוק אפשר להגיע עם ייצור של יהלומים ירוקים, ידידותיים לסביבה ולאדם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *