5 דילדואים שכל חובב סקס חייב להכיר

banana-1238713_640

דילדו הוא  אביזר מין שרבים בוחרים להתנסות בו החל מגברים עד נשים. מדובר באביזר פופולרי שמטרתו לדמות בצורה ריאליסטית את איבר המין הזכרי והוא עשוי בדרך כלל סיליקון רפואי כדי לספק תחושה אמיתית ככל האפשר בעת השימוש. 

חנויות אביזרי מין מציעות דילדו בגדלים שונים באופיים באורכים שונים וחשוב לבחור חנות שתספק מוצר איכותי. לכן חשוב לבחור חנות סקס טובה. 

אבל מה אפשר לעשות עם דילדו? הכירו 5 סוגים נפוצים:

דילדו להחדרה וגינלית ואנאלית – בכל הנוגע לשימוש דיברנו דילדו משמש בעיקר להחדרה אנאלית ווגינאלית והוא גם אביזר מין שיהפוך את המשחק המקדים שלכם ללא את יותר. 

סטראפ און – דילדו שמחובר לרתמה להחדרה הדדית. במוצר משתמשות למשל זוגות נשים שרוצות להעצים את החוויה המינית ולצרף צעצוע מין שמדמה את האיבר הגברי. 

דילדו לחדירה אנאלית לגברים – גם גברים ישתמשו ודילדו כאשר הם רוצים להנות מחדירה אנאלית בעיקר ומשתמשים בו גם לעינוג עצמי וגם לשימוש הדדי. 

דילדו קלאסי בעוביים שונים – כיום תוכלו למצוא חנויות סקס באינטרנט שמספקות מגוון רחב של אביזרי מין ביניהם דילדואים עבים או קטנים ובינוניים עם ורידים עם שק אשכים וכל מה שצריך להרגשה מעולה. כשלכם נותר לבחור את המוצר הטוב ביותר מתוך קטלוג של החנויות.  

דילדו רוטט – דילדו רוטט שעובד על הנקודות המגרות ביותר ומופעל על בטריות או חשמל. 

כיצד בוחרים את המוצר הטוב ביותר?

כשאתם מבצעים בחירה שימו לב כי המוצר איכותי, שניתן לנקות אותו בקלות, וודאו כי אפשר להפעיל אותו בקלות. שימו לב לאיכות המוצר, וודאו כי אתם מקבלים אחריות על המוצר. באמצעות חנות אביזרי מין טובה תוכלו לבחור נכון יותר ולהנות מכל מה שהמוצר הזה יכול לספק לכם. מידע נוסף בחנות סקס סופרטויז

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *