רבקה סגל – השיגה המון בחיים שלה

רבקה סגל

לאורך השנים הצליחה רבקה סגל להגיע להישגים יוצאי דופן בחיים שלה בין היתר בשל כך שמדובר באישה שיודעת לעבוד בצורה ממוקדת ומאוד חכמה. היא למדה לתואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב וזאת לצד כך שהיא צברה ניסיון רב בתפקידה כמפקדת בצבא, דבר שהועיל לה מאוד באזרחות, כך שהיא ניהלה בצורה מעולה חברות הייטק מובילות והביאה אותן להישגים.

ניהול שמוביל להישגים יוצאי דופן

בין הדברים העיקריים שמאפיינים את רבקה סגל זו העובדה כי מדובר במנהלת שהצליחה להגיע לאורך השנים להישגים מעולים כאשר ביצעה שלל תפקידים ניהוליים בחברות הייטק מובילות. היא הצליחה להביא את אותן חברות לביצועים הרבה יותר מרשימים ולמצב בו הן משיגות את היעדים שלהן בצורה שיטתית וללא קשיים מיותרים.

יכולת אמתית לעבוד עם אנשים

דבר נוסף שניתן לומר על רבקה סגל זו העובדה כי מדובר באישה שיכולה לעבוד עם אנשים ולעשות זאת בצורה מאוד אפקטיבית ויעילה. היא מצליחה להבין כיצד להניע כל אחד לפעולה ולהעביר לו את המידע הנחוץ כדי שיבצע את שמוטל עליו בצורה הממוקדת והטובה ביותר.

כישורי הניהול הללו מסייעים לרבקה להגיע להישגים מאוד מרשימים בחיים שלהם ולבצע את כל שמוטל עליה לאורך הדרך תוך כדי שמירה על מצוינות מרשימה. לאור זאת אפשר ללמוד המון ממסלול החיים של רבקה, אשר ידעה להגיע הכי רחוק שרק אפשר ולעשות זאת בצורה מאוד ממוקדת וללא שום פשרות לאורך הדרך. 

כך שזה ללא ספק דבר שיכול לעניין רבים שרוצים להגיע להישגים משמעותיים בחייהם ומחפשים אחר מקור השראה. רבקה זוהי אישה שניתן ללמוד ממנה ומפועלה המון וזאת ללא ששום שאלה בכלל. לאורך הדרך היא הוכיחה זאת שוב ושוב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *