איך לבחור משחקים לילדים קטנים

בין אם אתם הורים שמחפשים מתנה לילד שלכם ובין אם דודים שמחפשים מתנה לאחיין שלכם, לפעמים זה לא כל כך פשוט לדעת איך לבחור משחקים לילדים קטנים – המאמר הבא נכתב על מנת לעזור לכם.

תזכרו שצעצועים הם אמצעי, ולא מטרה

בעוד שעבור ילדים קטנים צעצועים הם בסך הכול דרך נוספת ליהנות ולהפעיל את הדמיון, חשוב שתדעו שלצעצועים יש מטרה התפתחותית חשובה – במיוחד בשנים הראשונות לחיים – ובנוסף על כך שהם מאפשרים לילד לפתח כישורים מוטוריים ומנטאליים, הם גם מעניקים להורים ולילדים הזדמנות חשובה לפתח ולטפח מערכות יחסים חמימות ואוהבות על ידי משחק משותף.

החשיבות ההתפתחותית של צעצועים עבור ילדים מתעצמת פי מספר מונים כאשר הילדים אינם משחקים לבדם, אלא בשיתוף פעולה עם ההורים שלהם, האחים והאחיות שלהם, חברים או קרובי משפחה אחרים. לקריאה אודות חנות משחקים ברמת גן

תעדיפו צעצועים פשוטים על פני צעצועים אופנתיים

כאשר אתם בוחרים משחקים לילדים קטנים, חשוב שתעשו זאת בצורה מודעת ומכוונת, ושלא תבחרו עבורם משחקים רק מפני שזו המגמה הרווחת כרגע.

כאשר מדובר על משחקים לילדים, האופנות משתנות בקצב מסחרר, אבל יש את המשחקים ואת הצעצועים שמלווים ילדים לאורך ההיסטוריה מפני שהם טומנים בחובם שפע של יתרונות.

לכן מוטב שתעדיפו צעצועים ומשחקים קלאסיים ופשוטים, אשר מעניקים לילדים את ההזדמנות החשובה לפתח ולטפח את כוחות הדמיון היצירתיים שלהם, על פני צעצועים דיגטליים שכוללים בעיקר בהייה במסך או לחיצה על כפתורים שמפיקים צלילים.

תבחרו משחקים העולים בקנה אחד עם עולמו של הילד

נכון שיש צעצועים ומשחקים שכמעט כל ילד יאהב, יחד עם זאת הילד שעבורו אתם מתכוונים לקנות את המשחק הוא ילד ייחודי עם העדפות ונטיות משלו.לכן חשוב שתתמקדו בתחומי העניין שלו, ואם אתם יודעים שהוא אוהב מכוניות, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יהיה מאושר לקבל מכונית משחק במתנה. למידע נוסף ג'ירפה צעצועים ומתנות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *