מעבדת LEM – מעבדה לבדיקות פאפ

הצוות המקצועי והמיומן של מעבדת LEM עושה שימוש במכשור הרפואי המתקדם בעולם כדי לערוך בדיקות פאפ למרכזים רפואיים וקופות חולים בכל רחבי הארץ. מדובר בבדיקה בעלת חשיבות מכרעת שמסוגלת לסייע באבחון מוקדם של סרטן צוואר הרחם, כך שתהיה אפשרות להעניק טיפול רפואי מוקדם ככל שניתן לאישה.

כאשר יש מצב שבו אישה חושדת שישנו סיכוי כי הוא סובלת מתאים סרטניים או שגופה איננו מתפקד כשורה, זה יהיה נחוץ לפעול בהקדם האפשרי ולקבל את המענה הראוי של מעבדת LEM. על סמך זאת ניתן לפעול ביעילות רבה יותר ולעזור לאישה כראוי.

החשיבות של אבחון מוקדם

המודעות ההולכת וגוברת של סוגי הסרטן השונים מעודדת נשים וגברים לערוך בדיקות לאבחון מקדם של סוגי סרטן שונים. בדיקות כאלה נחשבת לחשובות ביותר, שכן הן מסוגלות להשפיע בצורה מהותית על טיב הטיפול שיהיה ניתן להעניק. ככל שמזהים את המחלה מאוחר יותר, כך הטיפול הופך להיות פחות אפקטיבי.

למרבה המזל, כיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של מעבדת LEM, ישנה אפשרות לעשות אבחון לסוגי סרטן שונים ביעילות מרבית ורמת דיוק גבוהה במיוחד. הטכנולוגיה הזו הופכת את הנגישות של כולנו ליכולת לבדוק הימצאות של תאים סרטניים או טרום סרטניים להרבה יותר פשוטה, וכך ניתן לשמור על הבריאות בקלות רבה יותר.

צוות שלם של מחקר ופיתוח

מעבדת LEM מעסיקה צוות שלם שעוסק במחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות בתחום הסרטן והאבחון המוקדם. כל הטכנולוגיות הללו אמורות לשפר את מידת היעילות של הטיפול שמעניקים, ובהתאם לכך לפעול בצורה הרבה יותר טובה בסופו של דבר. זה תמיד נחוץ לפעול באחריות ולהפיק את המרב מהדרך שבה מחליטים לפעול על מנת לזהות מחלות בשלבים מוקדמים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *