שיטות טיפול להשתלת שיניים

השתלות שיניים בחיפה

במקום שיניים תותבות, כיום ניתן לבצע השתלות שיניים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. השתלים מוחדרים לאזורים בהם אין שיניים, מה שפוגע רבות באיכות החיים. מהן שיטות טיפול להשתלת שיניים?

האם ניתן להשתיל שיניים ביום אחד?

בהחלט כן, זאת כאשר מדובר ברופא מקצועי שצבר ניסיון רב בתחום השתלת שיניים, וניתן לעשות זאת באמצעות הרדמה כללית או הרדמה מלאה. כך שהמטופל יתעורר מההרדמה, הוא ייהנה משיניים בעלות מראה טבעי, כל זאת ביום אחד. והיה ומדובר בהרדמה כללית, המטופל יאושפז למשך יום אחד.

מהי השתלת שיניים קונבנציונאלית?

באמצעות שיטה זו, הרופא יחשוף את העצם באזור ההשתלה, זאת באמצעות מתלה, משמע מדובר בהרמת רקמה רכה, כך ניתן לחשוף את העצב באזור בו מבצעים השתלת שיניים.

שיטת הפאנץ'

וקיימת שיטה נוספת המכונה שיטת הפאנץ'. בדרך זו ניתן לחתוך בצורה מינימלית, כאשר מדובר בקוטר של כמה מ"מ. כך נוצר גם חור בחניכיים, דמוי הקוטר של השתלים, והוא מגיע עד לעצב. באמצעות החדירה לאזור, קודחים ובסופו של דבר משתילים את השתל. שיטת הפאנץ' איננה מתאימה לכולם, רק למטופלים להם כמות עצם גדולה.

ניתוח בהרדמה כללית או מלאה

במרפאות השיניים המובחרות ביותר, ניתן לבצע השתלת שיניים בהרדמה כללית או לחילופין הרדמה מלאה. במקרים האלה מדובר בסדציה, המטופל נמצא במצב שהוא יכול לנשום בעצמו, והוא אף יכול להגיב לקולות, כמו למשל דיבור. בזמן שהמטופל מתעורר, הוא לא יוכל לזכור את ההליך, עניין זה דומה מאוד להרדמה כללית.

נוכחות רופא מרדים

בנוסף, יהיה נוכח בחדר רופא מרדים, וכאשר הסדציה מסתיימת, המטופלים מתעוררים, ובאפשרותם לחזור לתפקוד מלא ובמהירות. הליך זה מבוצע בנוכחות רופא מרדים והמטופל לא יוכל לנשום באופן עצמוני. מחפשים מרפאת שיניים בחיפה? צרו קשר >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *