אמיר פרלמן מוסיקאי – תכירו אותו

אמיר פרלמן מוסיקאי – תכירו אותו

מרבית האנשים, כצפוי, מכירים מוזיקאים דרך תחנות רדיו, יוטיוב, רשתות חברתיות, המלצות של חברים או מבקרים, הופעות מזדמנות ועוד. אומנם מדובר על כמות לא קטנה של מוזיקאים, אך עדיין ישנם לא מעט שנשכחים, נשארים מאחור ולא זוכים לפרסום, כבוד והערכה כפי שאחרים זוכים להם. 

לכן, זה תמיד נחמד להיחשף למוזיקאים שלא נמצאים בכותרות, לא זוכים לפרסום, לעיתים דווקא הם יכולים לגרום לנו להתאהב בצלילים חדשים, צלילים לא צפויים. בין אם מדובר במוזיקת רוק, פופ, אלקטרוני ובוודאי כשמדובר במוזיקה שקשורה לניגון היהודי, זה שלוקח אותנו מאות ואלפי שנים אחורה, אל השורשים שלנו. 

זה בדיוק מה שאמיר פרלמן מוסיקאי מפרדס חנה מנסה לעשות ביצירות שלו, זה מה שהוא עושה דרך אנסמבל שירה חדשה לירושלים אשר באמתחתו. אמיר מנגן על גיטרה מגיל 14, יוצר יצירות מוזיקליות שונות, מוביל אותנו דרך צלילים ייחודים אל מקומות שאנחנו לא בהכרח מכירים ובוודאי לא נחשפים אליהם ביום יום, בצורה רגילה. 

איך אנחנו יכולים להיחשף אל אמיר?

כל מי שרוצה להיחשף אל אמיר, יכול לעשות זאת בדרכים שונות. למשל, הוא יכול תמיד ליצור איתו קשר ולהזמין אותו להופעה. לשם כך רצוי להכיר את המוזיקה שלו, להתרשם ממנה ולהחילט האם זה מתאים. 

לשם כך, הוא יכול לרכוש מוזיקה אונליין שלו דרך אייטונס. שם אפשר למצוא קטעים של אמיר פרלמן מסוגים שונים. מדובר על קטעים ייחודים, מגוונים, של נגינה אישית, מקורית, שאמיר יצר במשך השנים לבד ועם אחרים. 

מעבר לכך, ניתן לצפות בסרט מעבר למילים, המספר את סיפור המסע של אמיר לאוקראינה, אל שורשיו האישיים ועל שורשי המוזיקה היהודית. מסע שהפגיש אותו עם אנשים שונים שמתמחים בתחום. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *