איפה לקנות דירה בחו"ל בעולם פוסט קורונה?

השקעות נדל

השקעות נדלן בחו"ל יכולות להיות הרפתקה אחת גדולה, אבל כדי לצאת מהן ברווח, כדאי לצמצם את גורם ההפתעה ולהתמקד באזורים שמשדרים יציבות, חוסן כלכלי וליברליות, כדי לנטרל ככל הניתן את ההשפעות הפוליטיות החיצוניות, שיכולות לפגוע בהשקעה שלכם. קראו בהרחבה על איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל?

השקעות נדלן בארה"ב

ארה"ב היא אחד השווקים הגדולים והמגוונים ביותר בעולם. לכן תמיד אפשר למצוא שם עסקאות נדלן טובות. יחד עם זאת, כדי למצוא את האוצרות האלה, צריך להכיר היטב את השוק, ללמוד אותו ולחפש היטב, כי המבחר כל כך גדול.

השקעות נדלן בגרמניה

המדינה החזקה ביותר באירופה כיום, מאוכלסת בצפיפות באזורים רבים, עם רצף טריטוריאלי של ערים גדולות ומבוססות. תשתית תחבורתית נוחה ומהירה, מספר גדול של אוניברסיטאות וערים הנחשבות בין העשירות ביותר באירופה, הופכים את גרמניה ליעד אופטימלי להשקעה בנדל"ן.

השקעות נדלן בבריטניה

השקעות נדלן באנגליה מציעות למשקיעים פלטפורמה ידידותית במיוחד, המתנהלת בשקיפות. שער המטבע הבריטי נמוך כרגע ברמות חריגות ונותן יתרון למשקיעים ישראלים.

גם חוסר ההחלטיות של הבריטים בנושא הברקזיט משחק לטובתכם כי כבר מספר שנים מחירי הנדל"ן באנגליה קפואים, אך צפויים לעלות ברגע שיחול שינוי. לבסוף, מחסור כרוני בדירות באנגליה, הופך כל השקעה לכדאית.

לסיכום

השקעות נדל"ן בחו"ל צריכות להיות מבוססות על היכרות טובה עם התחום. לשם כך, אפשר וכדאי להשקיע בשיתוף, או בהנחיה של מומחים מקומיים, שמכירים היטב את השוק המקומי. בנוסף, חשוב להתמקד באזורים ספציפיים והשקעות ספציפיות, שיש להם סיכוי טוב יותר להצליח, בהתאם לרקע דמוגרפי, צרכים בולטים ומאפיינים נוספים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *