5 טיפים לפריקת אנרגיה לכלב שלכם

צעצועים לכלבים

כלבים חייבים לפרוק אנרגיה – ואם לא יעשו זאת ההתנהגות שלהם עלולה להוות סכנה לסביבה. יש הרבה דרכים ושיטות מועילות וידידותיות על מנת לפרוק אנרגיה של כלבים, וריכזנו לפניכם מידע בנושא שיסייע לכם. 

טיול בחוץ

כל מי שיש לו כלב יוצא עמו לסיבוב בחוץ לעשיית צרכים ואוורור – בין פעמיים לשלוש ביום אצל מרבית בעלי הכלבים. הטיול בחוץ מטרתו גם לפרוק אנרגיה של הכלב ולהעשיר את חיי החברה שלו. השתדלו לצאת עם הכלב לסיבוב בחוץ יותר מפעם אחת ביום והקפידו כי הסיבוב יהיה מספיק ארוך ולא מקוצר יתר על המידה. לעתים בעונת החורף הסיבוב ממש קצר, ולכן חשוב לשים לב לצאת כמה פעמים ביום על מנת להביא לאיזון אצל הכלב מבחינת פיזית ונפשית.

צעצועים ומשחקים 

כלי יעיל מאוד לפריקת אנרגיה אצל בע"ח הוא משחקים וצעצועים שונים. יש מגוון רחב מאוד של צעצועים לכלבים ואביזרי משחק שונים שתוכלו להעניק לכלב שלכם. הקפידו לרענן את הצעצועים אחת לתקופה ולוודא שהם תקינים לשימוש. כך למשל תוכלו להעשיר את הצעצועים עם חבל וכדור. יש חבלים וכדורים בגדלים שונים ותוכלו לבחור את מה שמתאים לכלב שלכם. מלבד כדור וחבל תוכלו גם להעשיר את משחקי הכלב עם משחק דנטלי, עם משקולת וגם אפילו עם כדורי טניס. היקף המשחקים תלוי כמובן בתקציב העומד לרשותכם. כדאי לא לנסות לחסוך יותר מדי בהיבט הזה כי צעצועים ומשחקים לבע"ח הם אלמנט חשוב, בדיוק כמו במקרה של תינוקות וילדים. 

הקפידו לבחור את הצעצועים המתאימים לפריקת אנרגיה של הכלב שלכם, כך שיהיו גם מספיק איכותיים ועמידים. תוכלו להזמין צעצועים ומשחקים באונליין או לרכוש פיזית בחנות, בהתאם להעדפות שלכם. להזמנות בקרו באתר שלנו: https://mhaim1.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *