איך מגישים תביעה לפינוי מושכר?

עורך דין תביעה לפינוי מושכר

לא פעם יצא לנו להיתקל או לשמוע על בעל דירה אשר מצא עצמו במאבק שנראה כאילו אין לו סוף עם הדיירים שלו. זה אולי מהמצבים הכי חסרי אונים שבעל נכס יכול למצוא עצמו בתוכם. כאשר דיירים מפסיקים לשלם ומסרבים לפנות את הנכס, בעל הנכס יכול למצוא עצמו בפלונטר שלא רואים את האור שבקצהו.

לכן, אם נתקלתם בבעיה דומה, ארגנו במאמר זה את תמצית המידע הרלוונטי להגשת תביעה לפינוי מושכר!

מה הן הסיבות לפינוי מושכר?

לעיתים קשה לנו להבחין היכן עובר הגבול, מתי אנו צריכים לומר דיי ולפעול לפינוי השוכרים ומתי ניתן לגשר על המצב אליו נקלענו. אז באילו מצבים כדאי שנתחיל לפעול לפינוי הדיירים?

  1. דייר בעייתי – דיירים בעייתיים יהיו דיירים אשר מפרים סעיפים בחוזה שחתמו יחד עם בעל הנכס, דיירים שהשיח איתם לא מביא לפתרון ושינוי המצב ובסופו של דבר אלו דיירים שבנוסף לכל- מסרבים להתפנות מהדירה.
  2. דייר שהפסיק לשלם – אלו דיירים אשר בשלב מסוים הפסיקו לשלם שכר דירה, אם אלו צ'קים שחוזרים או ממש אי תשלום חודשי. במצב כזה בעל הנכס יבקש את התשלום או עזיבה מיידית של הנכס. באם הדיירים מסרבים לשלם ולעזוב- ייאלץ בעל הנכס להתקדם להליך על פי דין.

אז איך עושים את זה?

באם מיצינו את כל האפשרויות שהיו בידנו ונותרנו ללא מענה הולם, זה אומר שהגיע הזמן להתקדם להליכים משפטיים אשר ימצו את הדין ויביאו לפתרון צודק. כמובן שגם במקרים הקיצוניים ביותר, קיים איסור מוחלט לפעול על פי רצון חופשי ובכוח לטובת פינוי המושכר.

בעל הנכס יגיש תביעה לפינוי מושכר נגד הדיירים. מומלץ למצוא עורך דין מומחה בתחום כדוגמת עו"ד ניר אביבי, ולפעול במהירות המרבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *