איך לבחור אוכל לכלבים?

אוכל לכלבים

כל מי שמעוניין לרכוש אוכל לכלב שלו יודע, היום יותר מאשר בעבר יש הרבה מאוד אפשרויות, הרבה מאוד דגמים שניתן למצוא, בין אם זה בחנויות למוצרי חיות, סופרמרקטים שמוכרים מזון לכלבים, אתרי אינטרנט וכן אצל ווטרינרים. 

השאלה היא לא כמה דגמים כמו רויאל קנין ואחרים קיימים אלא כיצד בוחרים אוכל לכלבים בצורה נכונה. כל כלב זקוק לסוג מסוים של אוכל, על פי מאפיינים מסוימים. חשוב לשים לב לכך, על מנת שבסופו של דבר יהיה ניתן לספק לו את מה שהוא צריך, מזון שיכול לעזור לו לגדול, להתפתח, לשמור על בריאות תקינה ועוד. 

לפני שנסביר אילו מאפיינים אנחנו צריכים לבדוק בשביל להחליט איזה סוג אוכל לקנות לכלב שלנו, חשוב להבהיר, ההמלצה היא לגוון מעת לעת אך יחד עם זאת, לתת לכלב שלנו מזון שיתאים תמיד לצרכים שלו. מה שכן, הצרכים ישתנו עם הגיל, אם יהיו שינויים במצבו הבריאותי ועוד. 

אילו מאפיינים משפיעים על בחירת האוכל

בעיקרון, ישנם מספר פרמטרים שיכולים להשפיע על סוג בחירת האוכל שנבחר לכלב שלנו. 

ראשית, גיל. יש הבדל בין אוכל המיועד לכלבים גורים, בוגרים ומבוגרים. זה משפיע מאחר ויש מרכיבים מסוימים שהכלב שלנו צריך לקבל בכל תקופת גיל. 

שנית, יש להתייחס למשקל ולמבנה הגוף שלו. יש הבדל בין מזון המיועד לכלבים קטנים או גדולים, כלבים רזים או שמנים. 

שלישית, יש להתייחס למאפיינים שקשורים למצבו הבריאותי, מחלות, אלרגיות ועוד שורה ארוכה של נקודות שיכולות להשפיע כך או אחרת על תהליך הבחירה. 

ארבע, אנחנו יכולים למצוא הבדלים בטעמים של מזון לכלבים. למשל, מזון המבוסס על עוף, דגים, ירקות ועוד. 

צריך גם לציין, יש הבדלים המיועד לכלבים מגזע מסוים לכלבים מגזע אחר, על פי מאפייני הגזע.

ראו גם: מזון לכלבים טייסט אוף דה ווילד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *