רהיטי נוער – האם כדאי לקנות רהיטי נוער או ישר לעבור לריהוט של בוגרים

הילדים כיום גדלים כל כך מהר, שלא פלא שהרבה הורים מוצאים את עצמם נבוכים כאשר הם צריכים לקנות רהיטי נוער. בני הנוער, שמתנהגים כמו בוגרים ויודעים כל כך הרבה, נראים יותר כמו מבוגרים צעירים. לכן, שאלה שחוזרת ועולה היא האם עדיף לקנות רהיטי נוער או פשוט ישר לעבור לריהוט של בוגרים. לקריאה אודות רהיטי נוער מעוצבים

שימו לב לפונקציונליות

רהיטי נוער או ריהוט של בוגרים, גם אלה וגם אלה צריכים לעמוד בסטנדרטים מתאימים של עיצוב ופונקציונליות. הגדירו מהי פונקציונליות בשבילכם, חשבו על התאמה בין גודל הרהיטים לבין גודלו של החדר. חשבו על הצבעים הרצויים לכם ועל הגוונים שהילדים שלכם מעדיפים. כאשר הפונקציונליות טובה, המחיר סביר והעיצוב נאה, זה לא באמת משנה איך היצרן מכנה את הרהיט. זה לא באמת משנה אם הרהיט מוגדר בתור רהיט לנוער או בתור ריהוט של בוגרים. 

רהיטים מוצלחים זה אופי

רהיטי נוער אינם נראים כולם אותו הדבר. חלקם מאוד דומים למעשה לריהוט של בוגרים וגם אם יש הבדלים, לפעמים הם זניחים. כלל חשוב הוא להתאים בין הרהיטים שבוחרים לבין האופי של הנער או הנערה. חשוב שגם הם יתרשמו מכל מיני עיצובים ואפשר להראות להם גם רהיטי בוגרים וגם רהיטים המיועדים לבני הנעורים. 

למעשה זה מה שדווקא נחמד בגיל הזה. גיל שבו נמצאים בין לבין. הם לא ילדים אך לא בדיוק בשלים כמו מבוגרים. הם יכולים להרגיש בנוח עם רהיטי נוער ויכולים להרגיש נפלא, עם חלק מהדגמים של ריהוט למבוגרים. אל תגיעו מראש עם תבניות מחשבה מקובעות. הרגישו חופשיים להסתכל, לשאול, להתרגש ואפילו להתלבט. עיינו בקטלוגים או בקרו באולם התצוגה, אפילו "תישנו על זה" ותגיעו להחלטה הנכונה. למידע נוסף ר.א ריהוט

https://www.sleepdepot.co.il/tailormade-furniture/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *