פרויקט פארק בבלי – מה חשוב להכיר?

פרויקט פארק בבלי

שוק הנדל"ן בישראל עובר לא מעט תהפוכות, וכיום הרבה מאוד אנשים רוצים לגור במגדלי מגורים עם כל הלוקסוס שמסביב.

אחד הפרויקטים המרשימים ביותר בשכונה, הוא פארק בבלי,  מדובר ב 4 מגדלים בני 44 קומות. כאן תוכלו לקרוא על נושא זה: פרויקט פארק בבלי – מה חשוב להכיר?

שכונת בבלי

שכונת בבלי היא אחת המבוקשות ביותר בת"א, זה קצת כמו לגור בעיר וגם קצת לא. שכונת בבלי הינה שכונה יפיפייה ומטופחת, סוג של ריאה ירוקה.

בבבלי יש את כל מה שצריך כמו מרכזי קניות, שבילים לאופניים ומגורים בסמוך לאנשים עם סטטוס חברתי דומה לזה שלכם.

מה תמצאו במגדלים?

פארק בבלי הינו פרויקט בניה מהמרשימים שנראו בארץ, מדובר באיכות חיים שלא הכרתם עד כה. בכל בניין אולם אירועים, חדר כושר ענק מצויד במכשור הספורט המתקדם ביותר, בריכה חצי אולימפית, ואם יש לכם עדיין ילדים קטנים, הם יוכלו ליהנות מהג'ימבורי.

נוף מהמם מהחלון

לא פחות חשוב, עצם העובדה שאנשים בוחרים להתגורר במגדלים מרובי קומות, איננה שוללת את העובדה שגם בדרך זו ניתן לחוש קרובים לטבע. מכל דירה נשקף נוף מדהים של חופי הים בעיר, וכמובן נוף ירוק של הפארק.

לא חייבים להיות מיליונרים

כדאי לדעת כי מחירי הדירות אינם זולים אבל הם גם לא ממש בשמיים.

דירה של 3.5 חדרים, תעלה קצת יותר משלושה מיליון שקל. השוו את המחירים לפרויקטים אחרים, ותגלו כי מדובר בהחלט בהצעה אטרקטיבית.

דירה להשקעה

כמו כן, אם אתם משקיעים, זהו אפיק מצוין להשקעה, אפשר להשכיר את הדירה ולקבל כל חודש דמי שכירות גבוהים בהתאם לאזור. בעתיד אם תרצו למכור אותה, תוכלו גם לייצר רווחים גבוהים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *