טוקמן רמי לוי – לא רק רשת שיווק

טוקמן רמי לוי

במשך השנים, התרגלנו להכיר את רמי לוי כדמות ייצוגית, איש ציבור מפורסם אשר מופיע לא פעם בתוכניות טלוויזיה שונות. במקור, כזכור, רמי לוי נכנס לעולם העסקים דרך רשת שיווק ירושלמית אשר עם השנים התפרסה בכל רחבי הארץ. 

אך בדומה לאנשי עסקים אחרים, הוא לא הסתפק רק בתחום זה והחל להשתלב גם בתחומים אחרים, כאשר לא פעם הוא משלב עסקים שונים אלה באלה. אחת הדוגמאות הטובות לכך, זה תחום הסלולר. 

הרפורמה בעולם הסלולר שהתרחשה לפני שנים לא רבות, איפשרה לגורמים שונים להיכנס לשוק זה, רמי לוי ניצל את האפשרות והוא החל למכור שירותי סלולר, בין היתר דרך רשתות השיווק שלו. אחד השירותים שהוא מספק לקהל הרחב, זה שירות טוקמן למי שמעוניין בחבילות זמינות ונגישות עם הגבלה בשיחות, הודעות וגלישה באינטרנט. שירות זה ניתן לכל מי שמעוניין ליהנות ממכשיר סלולארי עם חבילה המותאמת בדיוק לצרכים שלו. 

למה משתלם לרכוש טוקמן רמי לוי?

ההסבר לכך הוא פשוט, במקום לרכוש טוקמן של חברות גדולות במחיר שיכול להיות גבוה ביחס לתקציב שלנו, אזי שרמי לוי מציע לנו מסלולים זולים יחסית, בתנאים טובים, עם רמת שירות מאוד גבוהה. אנחנו יכולים להיות בטוחים ששירות זה יתאים לצרכים שלנו ולמאפיינים אחרים שיכולים לעזור לנו. 

שירות טוקמן רמי לוי, מאפשר לנו לרכוש חבילה ולהטעין אותה בכל פעם שנרצה, כך אנחנו שולטים בצורה טובה יותר, הן על ההוצאות שלנו והן על אופי השימוש במכשיר. בסופו של דבר, זה יכול לשרת אותנו בצורות שונות על פי הצורך. 

לפני סיום נדגיש, חשוב לומר טעינת הכרטיס מתבצעת באופן פשוט וקל דרך האינטרנט, מכל מקום ובכל זמן. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *