צעצועי התפתחות

portrait-kid-cute-asian-girl_1150-5913

אם בכוונתכם לרכוש עבור הילד שלכם משחק או צעצוע, דעו כי צעצועי התפתחות הם בין החשובים והמומלצים ביותר. ניתן למצוא את הצעצועים הללו לתינוקות, וגם לילדים בוגרים יותר. כאן נכתוב על צעצועי התפתחות.

מה חשוב לילדים?

למעשה לכלל הילדים קיימת הזכות הכה חשובה להתפתח, ואכן משחקים לילדים הם בין הדרכים המומלצות ביותר לפתח וללמד את הילד. כמובן שיש לציין כי אלה צעצועים מהם מפיק הילד שעות מרובות של הנאה צרופה, הכל בהתאם לגילו.

מהי התפתחות הילד?

באמצעות צעצועי התפתחות, הילדים יהיו מוכנים יותר ללמידה. כמו כן צעצועים אלה מפתחים את הדמיון של הילד, מסייעים לו להתפתח מבחינה רגשית, מוטורית וכמובן התפתחות שכלית ואפילו מיומנויות חברתיות.

השפעה על החשיבה

כל הצעצועים הללו מסייעים לילד לפתח חשיבה משל עצמו. זאת ועוד, באמצעות המשחקים הללו הילדים יוכלו להביע רגשות ותחושות, זאת בזמן שהם מצליחים או נכשלים, כלומר המשחק מסייע לילדים להוציא מעצמם מנעד שלם של רגשות שונים.

הילד לא יתלונן שמשעמם לו

ילדים מרבים להתלונן שמשעמם להם. אולם אם תרכשו עבורם צעצועי התפתחות, הם יסתקרנו ויעסיקו את עצמם זמן לא מבוטל. הדבר האחרון שניתן לומר על צעצועי התפתחות הוא שהם משעממים.

כמה דוגמאות לצעצועי התפתחות

רצוי לקנות אונליין צעצועי התפתחות מאחת החנויות המובילות בתחום משחקים לילדים, המוכרות אך ורק צעצועים בטיחותיים. הנה כמה דוגמאות:

טלפון צלילים המיועד לפעוטות, מר פוטטו הקלאסי, פליידו, זהו משחק שבו צריך למלא כמה צבעים, ארבע כדורי עיסוי, אוניברסיטה לתינוקות, פאזל ראשון, השחלה של שרוכים כלי תחבורה.ספר פעילות, נשכן מוזיקלי, חיות בתפזורת, בובה לתלייה בדמות של זברה,  בובת תלייה בדמות של אריה, שולחן המיועד לפעילות דו לשונית, ועוד, ההיצע הוא רב. למידע נוסף אודות צעצועי ילדים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *