מיתוג עסקי

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי, הוא מיתוג שונה ממיתוג רגיל. כאשר רוצים לגרום לעסק לקבל חשיפה נכונה, יש להשתמש באלמנטים רבים יותר ויש צורך לבנות לוגו וסימן מסחרי על ידי מקצועני פרסום ושיווק. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מיתוג נכון.

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי, הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עסק, גדול או קטן, קמעונאי או סיטונאי. אסטרטגיית מותג יעילה, נותנת לכם יתרון משמעותי בשווקים התחרותיים יותר ויותר. אבל מה המשמעות של "מיתוג" בדיוק? איך זה משפיע על עסק קטן כמו שלכם?

מה המשמעות של "מיתוג", ואיך זה משפיע על עסק קטן?

במילים פשוטות, המותג שלכם הוא ההבטחה שלכם ללקוח. הוא מספר ללקוחות מה הם יכולים לצפות מהמוצרים והשירותים שלכם, והוא מבדיל את ההיצע שלכם מהמתחרים שלכם. המותג שלכם, נגזר ממי שאתם, ממי שאתם רוצים להיות ואיך שאנשים תופסים אתכם.

איך זה עובד

האם אתם מביאים בשורה חדשנית בענף שלכם? או מנוסים יותר ואמינים יותר מהאחרים? האם המוצר שלכם הוא באיכות גבוהה, או בעל ערך גבוה? 

אינכם יכולים להיות הכל ביחד, ואינכם יכולים להיות כל הדברים עבור כל האנשים. אתם צריכים להתבסס, במידה מסוימת, על ניהול וייחודיות שונה מהמתחרים שלכם. כך, תבנו לכם מיתוג איכותי, אפילו מבלי לבסס שלט או לוגו ראוותני דווקא.

בסיס המותג

הבסיס של המותג שלכם הוא הלוגו שלכם. אתר האינטרנט שלכם, האריזה וחומרי הפרסום שלך – כולם אמורים לשלב את הלוגו שלכם – כדי שיתקשר את המותג שלכם לקהל הלקוחות.

נאמר שיש חשיבות רבה לבנות לוגו עם יוצר מקצועי, כזה שיידע לקחת את הדברים החשובים לכם ולייעל אותם לכדי לוגו מיתוגי ומנצח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *