מתנות לגבר

מתנות לגבר

אם את רוצה להפתיע את הגבר שלך, לכבוד יום האהבה, לכבוד יום הנישואין או לכבוד יום הולדתו, נוכל להציע כמה טיפים מועילים. כך תמצאי מתנות לגבר שיהיו הדבר הנכון במקום הנכון. 

מה חשוב לך להביע 

כשאת מחפשת מתנות לגבר, תוכלי למצוא אין סוף אפשרויות. הדבר הראשון שכדאי לחשוב עליו הוא מה חשוב לך להביע באמצעות המתנה. מתנה יכולה להביע חיבה, אהבה, רומנטיקה, תשוקה. חשבי האם את רוצה להעניק לו משהו שיאמר לו שהוא גברי, משהו שידגיש את חשיבות המשפחה עבורו או משהו שיזכיר לו אותך, כל יום מחדש. יתכן שאת רוצה להביע בעזרת המתנה את העובדה שאת מכירה אותו יותר טוב מכפי שהוא מכיר את עצמו. בעזרת הדבר הנכון תוכלו לרגש אותו או להלהיב אותו או להדליק אותו. תלוי בו, תלוי בך, תלוי באירוע. 

איזה תקציב תרצי להשקיע 

אפשר לקנות מתנות לגבר שעולות עשרות שקלים ואפשר לקנות בקלות מתנות שעולות מאות שקלים ויותר. אם קצת קשה לבחור לאור כל האפשרויות, החליטי תחילה איזה תקציב תרצי להשקיע במתנה. כך תוכלו לאחר מכן לבחור ביתר קלות. אפילו מתנות כמו ארנק או גדג'ט אפשר למצוא בטווח מחירים עצום, כך שאם אין לך כיוון, התחילי בתקציב והמשיכי משם. 

רעיונות למתנה המושלמת בשבילו

  • אם הוא אוהב את החיים הטובים, מצית יוקרתי או אבני וויסקי יעשו לו את זה. 
  • אם הוא מסתובב עם ארנק ישן או עם עט מיושן, זה הזמן לרכוש חדש. 
  • אם הוא חובב אלכוהול, סט של יין או מוצרי יין נלווים יהיו רעיון טוב מאוד. 
  • תוכלו להפתיע אותו עם מתנה מאתר https://www.koker.co.il/ על פי מקצועו או התפקיד שלו – למשל משחק מנהלים מיוחד עם מסר, עט עם חריטה לרופא או למהנדס וכיוצא בזה.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *