איך להיות אמן חושים

אמן חושים

קוסמים או מכשפים כמו באגדות או בסרטי הארי פוטר מהנים מאוד אך לא נוכל ללמד אתכם להיהפך לבעלי כוחות מסוג זה. לעומת זאת, אם אתה או את רוצים להיות אמני חושים, זה כבר משהו אחר. אפשר להסביר כיצד להיות אמן חושים ואת הדבר העיקר יתכן שיש לכם כבר עכשיו – רצון. אז אם רצון להיות אמן חושים יש לכם, אלה עוד כמה דברים שיעזרו להפוך לדבר האמיתי. 

סקרנות 

אמני חושים חייבים להיות אנשים סקרנים מטבעם. זו צריכה להיות סקרנות מסוג מאוד מיוחד – סקרנות לגבי הטבע האנושי, סקרנות לגבי האופן שבו אנשים חושבים ולמה הם חושבים כפי שהם חושבים. 

טביעת עין 

מלבד סקרנות, כדי להיות אמן חושים אתם צריכים לפתח טביעת עין. כלומר, אתם צריכים להסתכל סביבכם, בעיקר על ההתנהגות האנושית, כמו בלשים. אתם צריכים להתחיל לשים לב למה שאנשים אומרים, לאיך שהם מתנהגים, למה ששפת הגוף אומרת עליהם. 

קסמים 

אמנות חושים איננה קסם של זריזות ידיים, אבל קבלו עובדה מדהימה. כמעט כל אמן חושים באשר הוא החל את דרכו להיות למנטליסט, על ידי לימוד זריזות ידיים וקסמים. לא מעט אמני חושים משלבים במופעים שלהם קסמים או להטוטים, אולם לרוב זו לא המנה העיקרית. 

להבין את המוח 

עם כל האהבה לקסמים ולהטוטים, סביר להניח שאתם מרגישים כבר עכשיו כי הקסם האמיתי מתרחש במוח שלנו. המוח שלנו יכול להיות אמן האשליות הגדול ביותר. הוא יכול "לשקר" לנו ולהראות לנו דברים שבעצם, לא קיימים. כאשר תחדדו את הסקרנות שלכם, כאשר תחדדו את היכולת לראות ולהשיג טביעת עין, כאשר תלמדו עוד קסם ועוד קסם ולא תפסיקו לרגע לרצות להבין את המוח ואיך הוא עובד, אתם בדרך הנכונה, להיות אמני חושים.

אולי יעניין אתכם גם: אמן חושים לחתונה

אוכל ושתייה אירועים בריאות ורפואה טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים וקריירה נופש ותיירות צרכנות ופנאי קוסמטיקה ואופנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול בתים משותפים
ניהול בתים משותפים כיום איננו כפי שהיה בעבר. בעבר, כל בניין משותף היה ממנה אדם כלשהו או מספר בני אדם...
קרא עוד »
יול 10, 2017
פענוח מערכות הסליקה והתשלומים המתקדמות: מה כדאי לדעת
צלילה לעולם המורכב של מערכות סליקה ותשלומים עשויה להרגיש מכריעה, במיוחד כאשר ההימור גבוה. אבל אל...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023
השתלת שיער: למה הרבה ישראלים בוחרים בטורקיה
השתלת שיער היא הליך הכולל החלפת זקיקי השיער בזקיקים חדשים. השתלת שיער היא אחד הניתוחים הקוסמטיים...
קרא עוד »
פבר 20, 2023