טורטיות ממולאות

טורטיות ממולאות

רק מלשמוע את המילא טורטית ממולאת, אין לי ספק שגרמתי לחלק מכם להזיל ריר ובכל זאת, בזמן שאתם מנגבים את השפתיים, בואו ונראה איפה אפשר למצוא את המתכונים הטובים ביותר לטורטיות ממולאות כמו שאנחנו אוהבים.

טורטיות ממולאות

מאז שההוא אכל טורטית בכלא בזמן הצום, הטורטית קיבלה משמעות אחרת וברצינות, לא באמת מדובר באותה הטורטית אלא כאן, נדבר על הטורטיות הממולאות לכבוד שבת שכולנו אוהבים.

טורטית ממולאת היא מהמאכלים הכי אהובים שיש, בעיקר בחגים. בזמן החגים, אנשים מקבלים הרבה יותר תיאבון ומעדיפים לאכול את האוכל המועדף ביותר על גרונם. ובכן, אם כבר אוכל מדהים, אין כמו טורטיות ממולאות לכבוד החג.

מתכונים לשבת לכל העדות

בין אם אתם אוהבים אוכל מרוקאי או אוכל אשכנזי, אנחנו ממליצים לכם לצאת טיפה ממקום הנוחות שלכם, ולנסות עוד מאכלים שיכול מאוד להיות שתתחברו אליהם תוך ביס, מקסימום שניים.

מתכונים למרוקאים, טוניסאים, כורדים ופרסים, אפשר למצוא בבלוגים להכנת אוכל מובחר. לא תאמינו אבל גם בכל מה שקשור לאוכל, יש עדיין אנשים שמאחסנים את המתכונים הסודיים שלהם בבלוגים של אוכל ששמורים רק לגולשים מתמידים.

מה להכין לשבת?

הרעיונות הן בלתי נגמרים והאפשרויות הן אין סופיות, בכל מה שקשור להכנת אוכל לשבת. אנחנו אוהבים את האוכל שלנו כמו שקיבלנו ממסורת אמא אבל אם תצאו מעט מהקופסא, תגלו מתכוני אוכל מהאגדות.

איפה לחפש מתכונים לאוכל?

איפה אפשר למצוא מתכונים לאוכל טעים ומזין, כזה שאפשר להכין גם בשבתות ובחגי ישראל? ובכן, אם עדיין לא הכרתם את האתר פסיפלורה מתכונים של תומר תומס למתכונים מעולים, נהיה חייבים לומר לכם שאתם כל כך 2020 ויש לכם עוד המון מה לטעום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *