היתרונות של דיור תומך בבית אבות

דיור תומך בבית אבות

לרשותה של אוכלוסיית גיל הזהב אשר מעוניינת להנות מחיי פנאי ותרבות לצד השגחה רפואית, מוצעות כיום שתי אפשרויות מגורים עיקריות שהן: בית אבות ודיור מוגן. בכדי לקבל החלטה לגבי המסגרת המתאימה ביותר לאדם בגיל הזהב, חשוב מאוד להכיר את היתרונות של כל מסגרת. במאמר הבא תקבלו מידע אודות כל היתרונות של דיור מוגן בבית אבות.

חשוב לדעת כי במשך שנים רבות המעבר מהבית הפרטי למסגרת מורים אחרת בגיל הזהב התרחש בעיקר על רקע מצב רפואי שהצריך ליווי והשגחה רפואיים מסביב לשעון. עם העלייה בתוחלת החיים המצב השתנה וכיום לא מעט אנשים בגיל השלישי מעוניינים לעבור למסגרת מגורים אחרת על מנת להנות מחיי קהילה ופעילות עשירים והמניע לא רפואי כי אם חברתי.

היתרונות של דיור תומך בבית אבות

ישנם כמה יתרונות של דיור תומך בבית אבות:

ראשית כל, דיור תומך בבית אבות רלוונטי לכל אדם בגיל הזהב אשר נדרש להשגחה רפואית צמודה בשל מצב רפואי. בבית אבות מעין זה דואגים לו באופן שוטף על ידי ביצוע בדיקות ומעקב רפואי הנדרש בהתאם למצבו, באמצעות צוות רפואי מקצועי הכולל רופאים ואחיות.

מעבר לכך, דיור מוגן בבית אבות מציע מגוון פעילויות שונות המותאמות עבור קשישים. אם מדובר על קשיש שעל אף שהמעקב הרפואי הצמוד שהוא דורש מתפקד באופן עצמאי, הרי שהוא ייהנה מחיי חברה, מפעילויות, חוגים ועוד. מעבר לזה המבנה יוקרתי ולרוב יכיל חדר שבו ניתן לבצע פעילות גופנית וכושר, בריכה ועוד.

בדיור מוגן בבית אבות יש מגוון מחלקות אשר כל קשיש יכול להשתלב בהן בהתאם למצבו וכן ניתן למצוא במקום את העזרים הרפואיים האיכותיים והמתקדמים ביותר בהתאם למצבו הסיעודי של כל אדם.

>אנשים חיפשו גם כמה עולה בית אבות סיעודי לחודש

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *