ניצבים לגבס – איך מתקינים קירות גבס

אם אתם רוצים להתקין קירות גבס כדאי שתעשו את זה בצורה חכמה ויעילה או שתזמינו מומחים. כיום, בניה בגבס הפכה להיות שימושים ופופולרית למדי בקרב שוחרי הבניה הקלה בישראל ובעולם. היום אפשר להחליף את הבניה הסטנדרטית עם בטון מסורבל וכבד בקירות העשויים גבס קל ואיכותי. בכדי שיהיה ניתן להתקין קירות גבס יש לחבר ולעגן אותם בצורה נכונה אל הקירות והרצפה בכדי שיהיה אפשר לעשות בהם שימוש ושיהיו מוכנים לאכלוס בדירה.

שימוש בפרופילי גבס – מסילות לעגינה של הגבס

את הגבס אי אפשר להציב ככה סתם עומד באוויר. צריך שתהיה לו תמיכה חזקה ואיתנה שתאפשר לו לעמוד בצורה יעילה במבנה. לשם כך משתמשים בפרופילים – מוטות ברזל מיוחדות המשמשות כעגינה והצבה כמסילה עבור לוחות הגבס. ללא ניצבים ומסילות הגבס לא יכול להחזיק מעמד והוא לא יוכל לשמש בתור קיר חזק ויציב. יש כל מני סוגים של פרופילים לגבס הנבדלים זה מזה באורך, במשקל, באיכות והרכב החומר, בעובי שלו ובכמות.

הזמינו את האנשים הנכונים להתקנת ניצבים לגבס

על מנת להרכיב את הניצבים לגבס צריך להזמין אנשי מקצוע מיוחדים למלאכה. לא כל אחד יכול לעשות את זה בצורה בטיחותית וחכמה. לכן חשוב שתזמינו אנשי מקצוע עם רישיון והסמכה מתאימה להתעסקות עם החומרים והעבודה. רק עבודה מקצועית ויעילה של התקני הגבס יכולה להבטיח לכם איכות בלתי מתפשרת של הגבס והדברים שניתן לעשות איתו. התייעצו עם אנשי המקצוע כמה מוטות ברזל של ניצבים תצטרכו להזמין ועבור אילו קורות ולוחות גבס כדאי לחבר לניצבים.חשוב מאוד שתבחרו את הניצבים על פי העובי והאורך הנכונים. חיוני להזמין את החומרים הנכונים עבור קירות הגבס שלכם. הזמינו את החומרים מהטובים ביותר ולא תתחרטו. מידע נוסף באתר פרופירול

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *