Home / טכנולוגיה ואינטרנט / ספק אינטרנט מומלץ? יש דבר כזה! כדאי להכיר את ITC

ספק אינטרנט מומלץ? יש דבר כזה! כדאי להכיר את ITC

לספק האינטרנט שאיתו עובדים, השפעה רבה על הפרודוקטיביות בעבודה עם האינטרנט. בכדי לעבוד בפועל עם ספק כזה, כדאי להתמקד ברשימה מצומצמת של ספקים מומלצים.

חשיבות הספק

לכל בעל עסק, כדאי לחשוב ולהעמיק בשאלה, כיצד משפיעה בחירת ספק על העסק. זאת, מאחר שעסקים עובדים עם אוסף ספקים מסוגים שונים ולרוב, ספקים אלה חיוניים ואפילו קריטיים לפעילותם השוטפת. לכן, התפתחו עם השנים בעולם העסקים שיטות ונצבר ניסיון, לגבי בחירת ספקים ועבודה יעילה מולם. בחיפוש שירותי ספק  itcהיא  בין השמות שכנראה תכללו ברשימה. אחרי התחלת עבודה איתה, בוודאי תראו שינויים שונים, אשר עשויים להיות משמעותיים עבורכם. עבודה עם ספק איכותי, מתבטאת בצמצום ההפרעה לפעילות העסקית (מחוסר זמינות של השרות), התאוששות מהירה ממצבי תקלה, מענה מקצועי לשאלות וסיבוכים טכניים שונים ועוד.

השוואה ובחירה

בסופו של דבר תגבשו רשימה סופית של ספקים איכותיים ותרצו לבחור מתוכם, את המתאים לכם ביותר. כמו כל ספק  itcמציעה חבילות, אשר באמצעותן תוכלו להשוות מחירים מול מתחרים. כמובן, גם את מה שכלול בחבילה. החברה מציעה אגב, שירותי ספק + תשתית לחיבור לאינטרנט. נזכיר, שמדובר בשני סוגי שירותים נפרדים אך משלימים. ספק התשתית אחראי על התקשורת בין תשתיות האינטרנט שלכם אל ספק האינטרנט. ספק האינטרנט אחראי על התקשורת משם אל רשת האינטרנט עצמה.

לא רק חיבור קווי

אם כך, ספקי אינטרנט מציעים באופן בסיסי דבר פשוט: חיבור של הלקוח אל רשת האינטרנט. הדבר חשוב ביותר ולשם כך מחפשים ספקים מסוג זה, אך זה לא הכול. למרות היותה ספק אינטרנט  Itcמציעה גם שירותי עזר משלימים שונים. דוגמה אחת לכך, היא פרימיום Wi-Fi לעסקים – שרות עזר להקמת רשת אלחוטית מהירה, בטוחה ואיכותית. ITC מציעה לשם כך ליווי צמוד לאורך כל הדרך. זאת, החל משלב תכנון תשתית הרשת האלחוטית, דרך התקנת הרשת ועד לשימוש המלא בה. רשת כזו, תספק לעסקים גמישות תפעולית גבוהה ותאפשר להם לחבר את כל הגורמים בארגון לאינטרנט בקלות. זאת, מכל התקן מחשוב נייד (לפטופים, טבלטים, סמארטפונים). השרות גם מספק ללקוחות שמבקרים במקום, אפשרות להתחבר בקלות ובחינם. תועלת מיוחדת שתוכלו להפיק מכך אגב, היא לאסוף מידע על לקוחות ולקבל באמצעותו לידים חמים. זאת, בעזרת עמוד נחיתה מבוסס ווייפיי.

עזרי אבטחה

בתחום האבטחה, החברה מציעה שירות של IPVPN. באמצעותו, עסקים עשויים לשדרג את רמת אבטחת התקשורת הרגישה שלהם, באופן משמעותי.  Virtual Private Networkהיא טכנולוגיה וותיקה וחשובה למדי בעולם האבטחה. מדובר על יצירת מעין ערוץ מאובטח במיוחד של תקשורת, על גבי החיבור הרגיל שלכם לרשת האינטרנט. במסגרת ערוץ זה, עוברת רק התקשורת של העסק שלכם. היא מועברת באופן מוצפן, כך שגם אם מצליחים להאזין לה, לא יוכלו או שיהיה מסורבל מאוד וממושך, לפענח את התקשורת. השימוש בשרות VPN פשוט מאוד וקל ועלותו יחסית נמוכה. כך שהוא מהווה אמצעי משתלם למדי של אבטחה, בעל תועלת מוכחת.

שירותים נוספים

כמו כן, החברה מציעה שירות שימוש בכתובת IP קבועה ("סטטית"), לשם זיהוי ייחודי של מחשבים מול שירותי תקשורת שונים. מטרות לדוגמה של שירות כזה, עשויות להיות הוספת נתב לרשת, יצירת שרת מחשב פרטי, קביעת כתובת IP אחת, קבועה, לכל השרתים ברשת, שיתוף מדפסת רשת או שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה.

לסיכום

עסקים מחפשים תמיד לעבוד עם ספקים איכותיים ובצדק. אם אתם מחפשים ספק אינטרנט מומלץ, כדאי לכם להכיר את ITC!

About rachel

rachelirub@gmail.com'

Check Also

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים – למה כל עסק חייב להיעזר בהם

שירותי מחשוב לעסקים הם דבר חשוב מאוד במציאות הטכנולוגית והדיגיטלית המתקדמת  שאנו חיים בה כיום. ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.